КИЇВ

«Регіонали» пропонують заборонити держслужбовцям першої категорії брати участь в місцевих виборах

0

Народні депутати, члени фракції Партії регіонів Інна Богословська і Ірина Горіна пропонують парламенту встановити заборону на участь у виборах депутатів місцевих рад і міських, селищних, сільських голів державним службовцям 1 категорії. Про це говориться у відповідному законопроекті № 2563, зареєстрованому в Раді 23 травня.

Проектом пропонується внести зміни до законів «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів», «Про боротьбу з корупцією» і «Про місцеве самоврядування».

Законопроектом також пропонується встановити заборону на втручання в процес висунення кандидатів на відповідні виборні посади осіб, які виконують обов’язки держслужбовця або є представниками державної влади.

У пояснювальній записці автори відзначають, що при розробці законопроекту керувалися наміром зробити неможливим чинення адміністративного тиску під час виборчого процесу до місцевих органів влади.

До 1-ї категорії державних службовців належать: голови державних комітетів, які не є членами уряду, голови інших органів виконавчої влади при Кабінеті Міністрів, постійний представник Президента в Криму, представники Президента в областях, Києві і Севастополі, перші заступники міністрів, перші заступники голів державних адміністрацій.

Окрім цього, до першої категорії належать посади керівників Секретаріату Президента, секретаріату Голови Верховної Ради.

Нагадаємо, в березні Головне управління державної служби відзначало почастішання притягнення до адміністративної відповідальності державних службовців.

За матеріалами «Українських новин»

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus