КИЇВ

Ющенко радий за киян, які дали відсіч демагогам

0

Президент Віктор Ющенко оцінює київські вибори як демократичні. Про це він сказав у Вінніпегу українським журналістам, повідомили «Київ.proUA.com» у прес-службі глави держави.

«Від самого початку в центр київських виборів не було поставлено благу місію. Певним політичним силам треба було привнести у столицю збурення, неспокій», - сказав Президент.

Натомість, зазначив Ющенко, виборці продемонстрували, що їх наразі «більше цікавить реальне, прикладне життя - нехай недосконале, з великими клопотами, але без демагогії».

На переконання глави держави, кияни сьогодні хочуть бачити конкретну роботу, а не скандали та взаємні звинувачення. «На мій погляд, провалилися програми тих політичних сил, які прийшли на демагогії, не з ідеями, як дійсно змінити життя киян на краще, а зі скандалами і пустопорожніми обіцянками», - зауважив Ющенко.

Президент також висловив думку, що політики, які вважають себе членами демократичної коаліції і хочуть діяти в демократичний спосіб, мають навчитися об’єднуватися. «Демократія вимагає високої особистої політичної культури тих людей, які беруть участь у виборах», - сказав Ющенко. Глава держави додав, що кияни на виборах вочевидь мали можливість вільно висловити свої симпатії політичним силам і кандидатам.

«Я бажав би усім політичним силам, які пройшли в київську міську владу, новообраному меру знайти ту гармонію, якою повинен славитися стольний град Київ, демонструючи іншим регіонам, що незалежно від того, яка в тебе ідеологія, під яким політичним прапором ти пройшов у мерію, ти є перш за все громадянином цього міста і ти дбаєш про те, як воно повинно розвиватися», - сказав Ющенко.

Він додав, що хотів би бачити в Києві розв’язання низки чутливих для його мешканців питань, зокрема щодо реформування в освіті, медицині, комунальному секторі, шляховому господарстві. «Я переконаний, це цікава робота, і нова київська міська влада забезпечить усе, чого від неї очікують мешканці Києва», - зазначив Президент.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus