КИЇВ

У духовного батька Черновецького сьогодні день народження

0

 

Сьогодні засновник церкви "Посольство благословенного Царства Божого для всіх народів" Сандей Аделаджа святкує День народження. Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Аделаджа народився 28.05.1967 в селищі Ідоміла на південному заході Нігерії. Його мати Теніола була дочкою правителя селища. Хлопчика до 16 років виховувала бабуся.

Після школи він одержав стипендію і поїхав учитися в СРСР, де вступив у Білоруський державний університет на факультет журналістики.

У 1993-му переїхав з Мінська до Києва, де створив досить численну протестантську церкву "Посольство благословенного Царства Божого для всіх народів". Спочатку вона називалася "Слово віри". За даними самої церкви, кількість її членів досягла 25 тисяч. "Посол Божий" з Нігерії  вважається найуспішнішим пастором у Європі.

Ім`я старшого пастора "Посольства Божого" нерозривно пов`язане з ім`ям Леоніда Черновецького. Саме під його чуйним напуттям Леонід Михайлович ставав крупним бізнесменом, тестем, свекром, дідусем і мером Києва. Разом з Черновецьким він заснував добродійну їдальню "Стефанія". Займається реабілітаційним центром "Любов", в якому ведеться робота з алко- і наркозалежними людьми.

Аделаджа написав і опублікував більше 80 книг, частина яких перекладена на багато мов світу. Проте досить різко виступає проти творів, не бажаних його вірі і поняттям про добро і зло.

Аделаджа має і немало супротивників, зокрема - серед київських політиків. Знайшлися недруги навіть у Росії, куди йому в 2006-му заборонили в`їзд, нібито пригадавши роль у "помаранчевій революції".

Незважаючи  на атаки недругів, Сандей Аделаджа залишається активним гравцем у суспільному і політичному житті Києва. Як сказано в біографії Аделаджі, "пастор щасливий у шлюбі зі своєю принцесою Босе. Бог благословив їх трьома дітьми - Фаресом, Зоєю і Перл". Босе (Абоседе) Аделаджа народилася в 1973 році в Нігерії. Вона теж пастор церкви "Посольство Боже".

 

 

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus