КИЇВ

У київському Центральному парку до кінця липня гратимуть симфонічні оркестри

0

Минулої неділі у Центральному парку культури і відпочинку біля столичного Маріїнського палацу під вальси Штрауса у виконанні двох духових оркестрів розпочався традиційний Міжнародний фестиваль-уїк-енд "Київські літні музичні вечори". Про це повідомляє «Хрещатик».

Присвятити якийсь із суботніх чи недільних вечорів музиці просто неба кияни та гості міста матимуть можливість майже до кінця липня — саме до цього часу триватиме фестиваль.

Його унікальність не лише у демократичній формі проведення, адже кожен, хто прогулюється парком, може стати його випадковим слухачем. Фестиваль початково замислювався, як марафон так званих мікро-фестивалів, тобто йшлося про об’єднання під однією назвою цілком самостійних (зокрема й різножанрових, різнотипних, різностильових) мистецьких проектів, у тому числі й тих, що тривають кілька днів. Тому, крім концертів класичної музики, тут можна почути джаз, популярну естрадну музику.

У програмі цьогорічних “Київських літніх музичних вечорів” - шість українських оркестрів. Серед них — Національний симфонічний оркестр України під керівництвом Володимира Сіренка, Чернігівський академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (диригент — Микола Сукач), Державний естрадно-симфонічний оркестр (диригент — Наталія Пономарчук), Державний академічний духовий оркестр (диригент — Олексій Рощак), Духовий оркестр КДВМУ ім. Р. Глієра (диригент — Володимир Дума) та Національний ансамбль солістів “Київська камерата”, яким керує Валерій Матюхін.

Музичними прем’єрами у своєму авторському проекті порадує киян українсько-американський піаніст Микола Сук. Молоді українські музиканти, піаністи Олег Безбородько та Аліна Халікова і гобоїст Роман Слабеняк у супроводі Симфонічного оркестру “Філармонія” озвучать твори, яких в Україні не чули, мабуть, років п’ятдесят: це, зокрема, “Симфонічні танці” для фортепіано з оркестром вітчизняного класика Андрія Штогаренка та Концерт для гобою з оркестром француза Жана Франсе.

У рамках одного з фестивальних концертів за участю українських та італійських музикантів прозвучить найвідоміший твір французького класика Олів’є Мессіана “Квартет на кінець часу”. Спеціально до цієї події до Києва приїде відомий італійський журналіст, музикознавець і музичний критик Сандро Каппелетто, що виступить із авторським словом.

Нікого не залишать байдужими також найкращі джазові українські, російські, австрійські та німецькі колективи і солісти, що виступлять у кількаденному проекті “Джазові вечори пам’яті Володимира Симоненка”. Ведучим проекту традиційно буде Олексій Коган.

Крім того, чи не вперше випускники деяких виконавських факультетів Київського музичного училища здаватимуть свої державні іспити не в закритих аудиторіях рідної Альма-матер, а перед киянами на літній естраді Маріїнського парку під час фестивалю “Київські літні музичні вечори”.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:38

Активисты разгромили цыганский табор на Лысой горе

17:32

Киевлянкам расскажут, как открыть свой бизнес

16:48

Киевские власти запустили карту дорожных перекрытий

16:24

Киеву торжественно передали кубки Лиги чемпионов УЕФА

15:20

На Воскресенке зарыбили озеро Радужное

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus