КИЇВ

На Прорізній на місці басейну з’явиться підземний ресторан

0

На початку щільно забудованої вулиці Прорізної, зовсім поряд із Хрещатиком, надумали втиснути ресторан. Причому місце йому знайшли... у басейні, повідомляє «Сегодня».

Зараз біля скверика і будинку №3 по Прорізній — прямокутна "яма", яка колись була басейном міської системи кондиціонування. Багато років вода там з`являється тільки після зливи, перехожі часто кидають туди сміття. Замість цього "неподобства" надумали звести невелику будову. Передпроектні пропозиції вчора розглянули члени містобудівної ради столиці. Зійшлися на тому, що хоча будова там і не дуже доречна, але може бути — земля вже Київрадою відведена.

Кілька років підряд біля басейну облаштовували тимчасове літнє кафе — близько десятка столиків під великими парасольками. Там можна було зовсім недорого посидіти, споглядаючи галасливий багатолюдний Хрещатик. Відвідувачі були завжди — адже місце затишне, поряд сквер з клумбами і деревами.

За словами архітектора проекту Георгія Духовичного, задумали невеликий (місць на 35-40), але досить дорогий ресторан із залами в підземеллі. На поверхню може виходити лише невелика засклена "шапка". Він відзначив, що в інтер`єрі можуть використовувати залишки фундаментів і підвалів старих будівель, якщо такі знайдуть під час будівельних робіт. Сквер архітектор обіцяв не чіпати.

На думку членів містобудівної ради, проблема в тому, що до закладу ніяк не під`їдеш, та і машину залишити ніде — Прорізна і так забита. Автор щодо цього спокійний, мовляв, до ресторанчика можна і пішки пройтися, а продукти для кухні підвезти, наприклад, на візку.

"Ніхто в дорогий ресторан пішки не піде, не можна тут нічого будувати, тільки сквер!" — виступила проти Людмила Афанасьева з київського товариства захисту пам`яток. Архітектор Янош Віг вважає, що замість басейну краще поставити пам`ятник, наприклад, творцям Хрещатика (Власову, Добровольському). За словами його колеги Лариси Скорік, сумно, що влада дала дозвіл на будівництво в цьому місці, але якщо діватися нікуди, то слід зробити верхівку ресторану плавнішою, круглішою і облаштувати фонтанчик. Архітектори зійшлися на думці, що вже краще така будівля, ніж, наприклад, триповерховий комплекс, а то і вище, який могли б тут запроектувати.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:26

Правозащитники вступились за цыган с Лысой горы

17:53

В Киеве завтра перекроют Южный мост и Харьковский путепровод

17:32

Небольшой дождь: погода на 25 апреля

16:57

Киевлян приглашают на пикник-пати в парк «Феофания»

16:18

Киевские власти прокомментировали возможное подорожание проезда в городском транспорте

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus