КИЇВ

Хто пройшов до Київради. Попередній список

0

У середу київська територіальна виборча комісія завершила попередній підрахунок голосів на виборах до Київради. Для оголошення офіційних результатів у неї є ще два дні. Втім, навряд чи вони будуть суттєво відрізнятися від попередніх, повідомляє «Українська правда».

Таким чином, 3%-й бар’єр до Київради долають сім партій та блоків. Блок Леоніда Черновецького набрав 30,45%, Блок Юлії Тимошенко - 22,79%, Блок Віталія Кличка - 10,61%, Блок Литвина - 8,17%, "Громадський актив Києва" – 5,95%, Партія регіонів – 3,95, Блок Катеринчука – 3,47%.

Відповідно, за попередніми підрахунками, Блок Леоніда Черновецького буде представлений у Київраді 43 депутатами, Блок Юлії Тимошенко – 32, Блок Віталія Кличка – 15, Блок Литвина – 11, "Громадський актив Києва" – 8, Партія регіонів – 6, Блок Катеринчука – 5.

Блок Черновецького:

1. Черновецький Леонід Михайлович - 1951 року народження, член Християнсько-ліберальної партії України, Київський міський голова

2. Кільчицька Ірена Реонольдівна - 1968 року народження, член Київської міської організації Християнсько-ліберальної партії України, заступник голови Київської міської державної адміністрації

3. Довгий Олесь Станіславович - 1980 року народження, член Київської міської організації Християнсько-ліберальної партії України, заступник міського голови - секретар Київської міської ради

4. Комарницький Денис Сергійович - 1978 року народження, член Християнсько-ліберальної партії України, директор Товариства з обмеженою відповідальністю "Центр розвитку економіки і права"

5. Журавський Віталій Станіславович - 1955 року народження, безпартійний, заступник голови Київської міської державної адміністрації

6. Голубченко Анатолій Костянтинович – заступник голови КМДА

7. Басc Денис Якович – заступник голови КМДА

8. Шлапак Алла Василівна – депутат Київради

9. Заєць Андрій Григорович – депутат Київради

10. Березенко Сергій Іванович – депутат Київради

11. Мельничук Лариса Юріївна

12. Черновецький Степан Леонідович – син Л.М. Черновецького

13. Пашко Павло Володимирович – депутат Київради

14. Луцький Олександр Юхимович – голова земельної комісії минулої Київради

15. Засенко Олексій Юрійович

16. Кононенко Ігор Віталійович – депутат Київради

17. Супруненко В`ячеслав Іванович – зять Л.М. Черновецького

18. Лаврененко Віталій Іванович

19. Ламбуцький Микола Михайлович – депутат Київради

20. Чуб Анатолій Васильович

21. Грінюк Віктор Ростиславович – чоловік Інги Айвазової, сестри дружини Л.М. Черновецького

22. Іванов Петро Федорович – депутат Київради

23. Саврасов Максим Віталійович

24. Ішунінов Юрій Григорович – депутат Київради

25. Лавров Ігор Сергійович

26. Самохін Олексій Юрійович

27. Гречківський Павло Миколайович

28. Яковчук Михайло Юрійович – депутат Київради

29. Павлик Віталій Андрійович

30. Кримчак Сергій Олександрович

31. Євлах Олексій Юрійович – депутат Київради

32. Драпій Олександр Феліксович

33. Курилич Мирон Ярославович

34. Костюк Світлана Миколаївна

35. Гавриленко Олександр Борисович

36. Капленко Алла Сергіївна

37. Сергійчук Валерій Олексійович

38. Славная Ольга Володимирівна

39. Качкан Олег Володимирович

40. Семенюк Алла Миколаївна

41. Шпак Ігор В`ячеславович

42. Заєць Ольга Григорівна

43. Слободян Роман Богданович.

БЮТ:

1. Тимошенко Юлія Володимирівна - 1960 року народження, Голова Політичної партії "ВО "Батьківщина", Прем`єр-міністр України

2. Турчинов Олександр Валентинович - 1964 року народження, член Політичної партії "ВО "Батьківщина", Перший віце-прем`єр-міністр України

3. Томенко Микола Володимирович - 1964 року народження, член Політичної партії "ВО "Батьківщина", народний депутат України

4. Зінченко Олександр Олексійович - 1957 року народження, безпартійний, член Київської міської організації політичної партії "ВО "Батьківщина", радник Президента України

5. Хостікоєв Анатолій Георгійович - 1953 року народження, безпартійний, член Київської міської організації політичної партії "ВО "Батьківщина", актор, Київський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка

6. Меліхова Тетяна Іванівна – керівник фракції в минулій Київраді

7. Дмитрук Юрій Павлович

8. Мельник Сергій Миколайович

9. Мельник Микола Іванович

10. Борисенко Семен Іванович

11. Наумко Віктор Миколайович

12. Медведєв Олег Олександрович

13. Козир Сергій Володимирович

14. Лук`янюк Микола Володимиривич

15. Семинога Володимир Іванович

16. Незнал Олександр Григорович

17. Бригинець Олександр Михайлович

18. Толубицький Олександр Петрович

19. Москаль Денис Денисович

20. Нікульшин Дмитро Олександрович

21. Козіс Олександр Миколайович

22. Новак Інна Віліївна

23. Сенчук Василь Володимирович

24. Кобелєв Володимир Іванович

25. Ярцев Владислав Миколайович

26. Береговий Юрій Миколайович

27. Петькун Олег Дмитрович

28. Дробот Володимир Іванович

29. Штейнас Роман Борисович

30. Тищенко Віктор Іванович

31. Олійник Дмитро Миколайович

32. Куровський Олег Іванович

Запасний:

Шевченко Анатолій Анатолійович (замінить Миколу Томенка, якому законодавство забороняє бути сумісником. Решта урядовців БЮТ зможуть поєднувати свою діяльність з роботою у Київраді).

Блок Кличка:

1. Віталій Кличко - 1971 р.н., позапартійний, радник Президента України

2. Іван Плачков - 1957 р.н., позапартійний, радник Президента України

3. Наталія Новак - 1955 р.н., позапартійна, керівник управління з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Секретаріату Київської міської ради

4. Анатолій Коваленко - 1955 р. н., позапартійний, заступник директора ТОВ "Зелений гай"

5. Дмитро Андрієвський - 1967 р.н., позапартійний, голова ради директорів ТОВ "Інтеко-Холдинг"

6. Закревська Людмила Олександрівна

7. Парцхаладзе Лев Ревазович

8. Клюс Олександр Васильович

9. Іонова Марія Миколаївна

10. Миргородський Андрій Сергійович

11. Гижа Роман Олександрович

12. Паламарчук Микола Петрович

13. Іщенко Валерій Олександрович

14. Карпунцов Валерій Віталійович

15. Старостенко Ганна Вікторівна.

Блок Литвина:

1. Пилипишин Віктор Петрович - 1961 року народження, член Народної партії, Голова Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації

2. Голиця Михайло Миколайович - 1951 року народження, член Народної партії, заступник голови Київської міської державної адміністрації - начальник головного управління житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації

3. Шовкун Ігор Васильович - 1957 року народження, член Народної партії, директор інституту ТОВ "Інститут регіонального розвитку"

4. Пономаренко Валерій Миколайович - 1959 року народження, член Народної партії, проректор Міжнародного інституту експертиз та досліджень проблем безпеки

5. Сидоров Андрій Вікторович - 1974 року народження, член Народної партії, заступник голови Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації

6. Антонова Олена Юріївна

7. Костржевський Денис Борисович

8. Брезвін Анатолій Іванович

9. Ліщенко Олександр Васильович

10. Борисов Юрій Сергійович

11. Мошенський Валерій Захарович.

ГАК:

1. Пабат Олександр Вікторович - 1974 року народження, безпартійний, президент Спілки громадських організацій "Громадський актив Києва"

2. Казаков Дмитро Юрійович - 1968 року народження, безпартійний, генеральний директор ТОВ "Київська Інвестиційна Група"

3. Бондар Юрій Іванович - 1963 року народження, безпартійний, голова правління ЗАТ "Київенергохолдинг"

4. Герега Галина Федорівна - 1959 року народження, безпартійна, фінансовий директор ТОВ "Епіцентр"

5. Філатов Ярослав Олександрович - 1969 року народження, безпартійний, голова правління, генеральний директор ВАТ "АК "Київводоканал"

6. Баленко Ігор Миколайович - президент компанії "Фуршет"

7. Лойфенфельд Олександр Якович – керівник АКБ "Синтез", один зі спонсорів блоку

8. Слепкань Сергій Петрович - Голова правління ВАТ "Київгаз".

Партія регіонів:

1. Василь Горбаль - 1971 року народження, член Партії регіонів, народний депутат України

2. Дмитро Табачник - 1963 року народження, член Партії регіонів, Народний депутат України

3. Інна Богословська - 1960 року народження, член Партії регіонів, Народний депутат України

4. Архієпископ Павел (Лебідь Петро Дмитрович) - 1961 року народження, безпартійний, Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

5. Михайло Рєзнікович - 1938 року народження, безпартійний, Генеральний директор - художній керівник Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки

6. Олексій Омельяненко - керівник фракції Партії регіонів у Київраді нинішнього скликання

Запасні:

Щербинська Яна Володимирівна - юрист юридичної фірми "Воропаєв і партнери"

Дейнега Володимир Петрович - генеральний директор ТОВ "Арго", якій належать, зокрема, дев`ять магазинів модного одягу на Хрещатику

Баранов-Мохорт Сергій Миколайович - керівник апарату міського відділення ПР.

Вони також замінять народних депутатів Горбаля, Богословську і Табачника.

Блок Катеринчука:

1. Катеринчук Микола Дмитрович – народився 19.11.1967, член партії "Європейська партія України", народний депутат України, заступник голови Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України

2. Лановий Володимир Тимофійович – народився 17.06.1952, безпартійний, Президент Центру ринкових реформ

3. Рєзніков Олексій Юрійович – народився 18.06.1966, безпартійний, партнер юридичної фірми "Магістр&Партнери"

4. Тесленко Павло Петрович – народився 14.12.1973, член партії "Європейська платформа", директор ЗАТ "Червоний мак"

5. Гавриленко Борис Борисович – народився 11.08.1971, безпартійний, командир повітряного судна "Боїнг-737", ЗАТ Авіакомпанія "АероСвіт"

Запасний:

Ярошенко Роман Валерійович, змінить Катеринчука.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus