КИЇВ

На вулиці Києва повернули евакуатори

0

У Києві поновлено евакуацію автомобілів водіїв-порушників. Про це повідомила заступник голови КМДА Ірена Кільчицька, поінформували «Київ.proUA.com» у прес-службі київської міської державної адміністрації.

За її словами, міський голова Леонід Черновецький підписав відповідне розпорядження, згідно з яким Головному управлінню контролю за благоустроєм столиці спільно з КП «Київтранспарксервіс» та Управлінням Державної автомобільної інспекції МВС України в м. Києві (за згодою), доручено активізувати роботу щодо виконання вимог правил паркування транспортних засобів у місті.

«Ми відновлюємо роботу евакуаторів, оскільки порушення водіями правил дорожнього руху, пов’язаних із зупинкою та стоянкою автотранспорту, спричинюють масу незручностей на й без того перенавантажених дорогах міста. Досвід показав, що боротися з порушниками можна лише таким способом, адже відсутність відповідальності постійно спонукає водіїв паркуватися там, де їм зручно, хоч і заборонено», – повідомила Кільчицька.

За її словами, розпорядженням також передбачено посилення контролю за належним утриманням доріг, газонів, тротуарів та інших об’єктів благоустрою міста. Заплановано здійснити комплекс заходів, спрямованих на своєчасне прибирання доріг, якісний ремонт та утримання твердого покриття автошляхів і площ, забезпечення належного санітарного та технічного утримання зупинок міського пасажирського транспорту та нанесення дорожньої розмітки.

Нагадаємо, раніше комунальне підприємство «Київтранспарксервіс» припинило евакуацію автомобілів, припаркованих з порушенням правил дорожнього руху.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus