КИЇВ

Ющенко просить Тимошенко особисто виправити ситуацію навколо «Олімпійського»

0

Президент Віктор Ющенко просить керівника уряду Юлію Тимошенко особисто втрутитись у виправлення ситуації, що склалася навколо реконструкції Національного спортивного комплексу «Олімпійський», задля недопущення міжнародного скандалу.

Про це говориться у його листі до Тимошенко, повідомили «Київ.proUA.com» у прес-службі глави держави.

«Прошу Вашого особистого втручання з метою негайного виправлення ситуації, недопущення міжнародного скандалу, забезпечення своєчасної та належної підготовки України до Євро-2012», - наголосив Ющенко в листі.

Президент відзначив, що, за інформацією Голови Національного агентства України з питань підготовки та проведення в Україні фіналу Євро-2012 Євгена Червоненка та президента міжнародної проектної компанії Archasia Design Group Limited Е. Шу, в результаті зволікань - а по суті саботажу з боку чиновників Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, взагалі може бути зірвано своєчасне здійснення реконструкції головної спортивної арени України.

Він також нагадав, що конкурс на проведення реконструкції був проведений ще півтора місяці тому, переможець визначений - однак реалізація проекту не розпочалася досі.

Президент вважає за необхідне «терміново відсторонити від роботи тих посадовців, які намагаються піддати ревізії результати конкурсу, блокують початок робіт і тим самим завдають суттєвої шкоди іміджу держави».

Інформації про вжиті заходи глава держави очікує протягом тижня.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

09:37

В столице предлагают назвать улицу в честь героя Майдана

09:18

В Киеве пройдут сезонные ярмарки: известны адреса

08:46

Жители нескольких районов столицы останутся без воды

08:21

Торговые места на Бессарабском рынке выставили на аукцион

16:23

В столичных парках появится несколько новых арт-объектов

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus