КИЇВ

Найпроблемніші ділянки в столиці ДАІ тепер патрулює на мотоциклах (адреси і телефони райпідрозділів ДАІ)

0

Моторизовані патрулі відтепер почали чергувати на всіх київських мостах, а також в кожному районі міста, повідомляють «Факти».

За словами першого заступника начальника департаменту ДАІ МВС України - начальник столичного УДАІ полковника міліції Анатолія Сіренка: «Насиченість столичних вулиць транспортом наблизилася до критичної позначки. Перш за все "задихаються" всі мости і під`їзди до них. А якщо в таких місцях трапляється ДТП або просто якийсь автомобіль заглухне, тисячі водіїв вимушені зупинятися».

Для покращення дорожньої обстановки було прийнято рішення про патрулювання "проблемних" місць інспекторами ДАІ на мотоциклах. Двоколісна машина набагато мобільніше і швидше дістанеться до місця інциденту, що дозволить інспекторові оперативно надати допомогу водієві, оформити аварію і прибрати транспорт. А якщо трапиться серйозне ДТП, інспектор оперативно відреагує і забезпечить проїзд "швидкої допомоги", оперативної групи ДАІ та інших служб. Такі моторизовані патрулі відтепер почали чергувати на всіх київських мостах - скажімо, на відомому своїми заторами Жулянському шляхопроводі, а також в інших проблемних місцях.

Щодня в Києві реєструється понад 350 так званих дрібних аварій, в яких немає постраждалих. Але будь-яка подія на дорозі стає причиною затору. Водії, не прибираючи свої автомобілі з проїжджої частини, чекають, коли прибуде інспектор ДАІ.

Сіренко нагадав, що учасникам ДТП Правилами дорожнього руху (п.2.11) дозволено самостійно оформити факт аварії. Йдеться, перш за все, про події, в яких немає постраждалих і не завдано матеріального збитку третім особам (іншим учасникам дорожнього руху, що через обставини виявилися причетними до ДТП).

Друга і неодмінна умова - згода всіх сторін в оцінці того, що трапилось (тобто один із учасників події повністю визнає свою провину). Водії можуть самостійно скласти схему події і, поставивши під нею підписи, прибути в ДАІ району, де здійснена аварія, для оформлення відповідних матеріалів. Якщо автомобіль пошкоджений і знерухомлений, його можна прибрати з дороги і чекати приїзду ДАІ, евакуатора, а також відповідних служб.

Полковник УДАІ запевнив, що затримок в оформленні не буде, оскільки в кожному районному відділі ДАІ Києва тепер з 7.00 до 23.00 чергують дізнавачі. Він зауважив, що при дотриманні цих елементарних вимог аварії не завдадуть решті учасників руху неприємностей і дозволять уникнути заторів.

У столичній ДАІ вже багато років існує так званий телефон довіри 483-70-64, який працює в цілодобовому режимі. Цей номер розміщений на автомобілях Державтоінспекції, його можна знайти в постійних рубриках ДАІ, які виходять в ЗМІ. Хоча більш правильно цей телефон називати телефоном надання допомоги всім киянам - учасникам дорожнього руху. На дзвінки відповідають досвідчені офіцери ДАІ, які консультують, приймають інформацію про ДТП, відповідають на всі питання, що пов`язані з роботою столичної Державтоінспекції.

Адреси і контактні телефони районних підрозділів ДАІ, де чергують дізнавачі:

Голосіївський  (вулиця Забіли, 3)  258-94-70

Дарницький  (вулиця Тростянецька, 58-а)  562-81-83

Деснянський (вулиця Драйзера, 2-в)  546-67-50,  546-82-20

Дніпровський  (вулиця Лобачевського, 23-а)  574-18-13

Оболонський  (вулиця Рокосовського, 10-а)  432-67-81

Печерський  (вулиця Військовий проїзд, 8)  286-28-71

Подільський  (проспект Гонгадзе, 8)  433-43-33

Святошинській  (вулиця Львівська, 80)  424-95-51

Солом’янський  (вулиця Народного Ополчення, 10/12)  249-07-61, 249-07-63

Шевченківський (вулиця Старовокзальна, 12)  484-19-14, 484-19-23, 484-19-59

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:38

Активисты разгромили цыганский табор на Лысой горе

17:32

Киевлянкам расскажут, как открыть свой бизнес

16:48

Киевские власти запустили карту дорожных перекрытий

16:24

Киеву торжественно передали кубки Лиги чемпионов УЕФА

15:20

На Воскресенке зарыбили озеро Радужное

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus