КИЇВ

Користувачів сайту "Одноклассники.ру" завалили вірусним спамом

0

Користувачі популярної соціальної мережі "Одноклассники" зазнали атаки хакерів, повідомляє Лента.ру з посиланням на РІА Новости. Про це розповіли двоє провідних російських антивірусних розробників - "Доктор Веб" і "Лабораторія Касперського", що зафіксували масове спам-розсилання листів нібито від імені сайту соціальної мережі.

Увечері 2 червня на пошту користувачів сайту "Одноклассники" почали надходити листи нібито від імені сайту з повідомленням про отримання нового повідомлення і посиланням на нього. Проте користувач, який пройшов за посиланням, замість сайту соціальної мережі спочатку потрапляв на зареєстрований у Сингапурі домен www.odnoklassniks.info, який заражав комп`ютер шкідливою троянською програмою, а вже потім автоматично перенаправляв користувача, який нічого не підозрював, на сайт "Одноклассники".

Проте зловмисникам вдалося лише частково реалізувати свої плани, оскільки пропускна спроможність шкідливого сайту не була розрахована на таку кількість призначених для користувача запитів, і троянська програма просто не змогла завантажитися на велику частину комп`ютерів.

За словами головного вірусного аналітика "Лабораторії Касперського" Олександра Гостєва, сервер, з якого завантажується троянська програма, вже неодноразово використовувався злочинцями для проведення схожих спамерських атак. Вперше зловмисники скористалися ним ще в лютому цього року.

Крім того, він відзначив, що на тому ж сервері базується сайт одного з російських кіберзлочинних угруповань, що дозволяє з певною часткою упевненості зробити висновок, що саме їх співтовариство причетне до спам-розсилання від імені соціальної мережі "Одноклассники".
 За матеріалами УНІАН

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:26

Правозащитники вступились за цыган с Лысой горы

17:53

В Киеве завтра перекроют Южный мост и Харьковский путепровод

17:32

Небольшой дождь: погода на 25 апреля

16:57

Киевлян приглашают на пикник-пати в парк «Феофания»

16:18

Киевские власти прокомментировали возможное подорожание проезда в городском транспорте

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus