КИЇВ

У столиці відкриють 12 нових пляжів та зон відпочинку

0

Київський міський голова Леонід Черновецький взяв під особистий контроль підготовку міських пляжів та зон відпочинку до літнього сезону. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі Київміськадміністрації, посилаючись на слова заступника голови КМДА Володимира Головача.

Він зазначив, що якщо минулими роками в столиці відкривалось по кілька пляжів на рік, то у 2008 році міською владою заплановано відкрити 12 нових пляжів та зон відпочинку.

«Наразі вже готова уся необхідна документація для проведення інвестиційних конкурсів на реконструкцію діючих чи створення нових пляжів та зон відпочинку, тож уже найближчим часом будуть оголошені відповіді конкурси. Основною вимогою до інвесторів буде належне підтримання санітарного та естетичного стану пляжу, наявність елементарних побутових умов», – поінформував Володимир Головач.

Заступник голови КМДА підкреслив, що користування пляжами буде абсолютно безкоштовним.

Нагадаємо, що Київський міський голова підписав розпорядження «Про підготовку міських пляжів та зон відпочинку біля води до оздоровчого сезону 2008 р. та заходи щодо попередження нещасних випадків на водних об’єктах». Згідно з розпорядженням, КП «Плесо», районним державним адміністраціям, ГУ комунального господарства, ГУ охорони здоров’я та медичного забезпечення, а також міській СЕС доручено продовжити роботи з благоустрою міських централізованих пляжів та зон відпочинку біля води, забезпечити оперативну роботу рятувально-водолазної служби та медичних працівників, здійснювати лабораторний контроль за якістю води поверхневих водойм, ґрунту, піску, питної води на зонах відпочинку і пляжах, забезпечити виконання комплексу санітарно-гігієнічних заходів (дератизаційних, дезінфекційних, протималярійних, протикліщових, боротьби з карантинними рослинами), встановлення попереджувальних знаків та щитів біля водних об’єктів, які не рекомендовані для купання населення, здійснювати регулярне інформування громадськості про місця масового відпочинку.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

16:21

В столице открылась выставка карикатур (ФОТО)

16:05

В Киеве будут популяризировать вегетарианство

15:47

В Киеве появится библиотека аудиокниг на украинском языке

15:16

В столице из-за ярмарок изменят работу транспорта на Троещине

15:16

В Киеве пройдет выставка редких фиалок

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus