КИЇВ

Чиновник Мінтрансу, в якого стріляли, розслідував схеми Південно-Західної залізниці

0

Головний фахівець з пасажирського господарства Департаменту залізничного транспорту Мінтрансу Вадим Логвиненко, якого вчора намагалися убити на трасі Київ-Одеса, очолював створену в травні робочу групу для перевірки технічного стану пасажирських вагонів і готовність їх до літніх перевезень. З 19 по 23 травня група перевіряла ділянку Південно-Західної залізниці, пише «Газета по-киевски».

Департамент залізничного транспорту Мінтрансу був створений за ініціативою Прем’єр-міністра і міністра транспорту в квітні. Майже відразу в нього був прийнятий колишній працівник Південно-Західної залізниці Вадим Логиіненко.

Фактично нова структура – дублер «Укрзалізниці». Мета створення Департаменту, за словами співрозмовників видання – «перекрити кисень» корупції на залізничному транспорті.

У травні Департамент залізничного транспорту створив робочу групу з 7 осіб – працівників оргапарату «Укрзалізниці» і представників доріг – для перевірки технічного стану пасажирських вагонів і готовності їх до літніх перевезень.

Очолив групу Вадим Логвиненко. З 19 по 23 травня перевіряли ділянку Південно-Західної залізниці, де вагони ремонтують і екіпірують для поїздок.

За словами джерела газети на ПЗЗ, Вадим Логвиненко вийшов на схему заробляння «лівих» грошей. За твердженням джерела, на деяких напрямках до основного складу можуть причіплятися додаткові вагони, які не фігурують в офіційних документах. На них можна продавати квитки, але кошти направляти «повз касу».

Наприклад, з одного плацкартного вагону погтягу Київ–Москва в кишені йде за рейс 15 823 грн. Цей потяг ходить 30 днів на місяць.

Нагадаємо, що 3 червня на трасі Київ–Одеса було скоєно замах на Вадима Логвиненка. На 43-му кілометрі траси його автомобіль наздогнав малолітражний моторолер Honda, водій якого зробив три постріли з пістолета Brauning з глушником.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus