КИЇВ

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Пшонка сказав, що київського студента вбили міліціонери Шевченківського РУВС

0

Вина двох співробітників правоохоронних органів у вбивстві київського студента Ігоря Індила доведена. Як повідомляє кореспондент «Київ. Коментарів», про це заявив в ході брифінгу Генеральний прокурор України Віктор Пшонка.

«Зараз до кримінальної відповідальності притягуються двоє співробітників правоохоронних органів. Слідством їх вина доведена. Триває судовий розгляд справи», - сказав Пшонка.

«Відео з камер спостереження Шевченківського райуправління є фрагментами 7-годинного відеозапису, який залучений до справи ще в червні 2010 року», - пояснив Генпрокурор.

Нагадаємо, 5 жовтня Президент Віктор Янукович доручив Генпрокурору Віктору Пшонці ретельно вивчити всі обставини смерті студента Ігоря Індила в двотижневий термін і доповісти про результати йому особисто.

20-річний студент Ігор Індило помер в Шевченківському РУВС Києва в травні 2010 року. Прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень працівниками Шевченківського РУВС, в якому загинув студент.

Пізніше справа була передана для розслідування в прокуратуру м. Києва. Двом працівникам міліції пред`явлені звинувачення за статтями Кримінального кодексу «Перевищення влади» і «Службова недбалість». Деснянський районний суд Києва відмовився відправити на додаткове розслідування кримінальну справу про смерть студента в Шевченківському райвідділі міліції м. Києва.

Новости партнеров

Новости Trembita.info

Последние новости

17:44

До 24 мая киевляне могут бесплатно проверить здоровье

16:31

В столице пройдет фестиваль архитектуры для детей

15:58

Киевский парк оснастили кнопками вызова полиции

14:25

На Контрактовой площади выступит группа Space

13:42

В Киевской области разыскивают 16-летнюю девушку

Последние новости технологий искусственного интеллекта

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus