КИЇВ

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Пшонка забирає землю аеропорту «Жуляни» у Юри Єнакіївського

0

Генеральна прокуратура Україна від імені Державного агентства земельних ресурсів звернулася до суду, де вимагає скасувати передачу ряду земельних ділянок в аеропорту «Жуляни» (Київ) з комунальної у приватну власність.

Правоохоронний орган вимагає визнати недійсним рішення Київради від 25 березня 2010 року про припинення права користування КП «Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) земельною ділянкою площею 15 га, після чого ця земля була віддана гаражно-будівельному кооперативу «Будіндустрія» під гаражі.

Одночасно в правоохоронному органі вимагають визнати відсутність права власності «Будіндустрії», а також компанії «Майстер-Авіа» на цю земельну ділянку.

Як з`ясували в прокуратурі і «Будіндустрія», і «Майстер-Авіа» зараз володіють державними актами на право власності на цю земельну ділянку. Як це стало можливим - належить з`ясувати суду.

Вартість земельної ділянки за нормативною грошовою оцінкою становить 75 млн. грн.

Нагадаємо, в минулому році компанія «Майстер-Авіа» отримала право на оренду майнового комплексу «Міжнародний аеропорт «Київ» строком на 49 років. Спочатку цю компанію пов`язували з бізнесменом Василем Хмельницьким (народний депутат з Партії регіонів), проте в липні 2011 року виявилося, що у фірми з`явився новий співвласник - «Фріланс-Транс», яку пов`язують з народним депутатом від ПР Юрієм Іванющенко.

На сесії 8 липня 2010 року Київрада затвердила компанію «Майстер-Авіа» орендарем комплексу будівель і споруд, що знаходяться на балансі аеропорту «Київ». За умовами договору фірма повинна побудувати в аеропорту міжнародний пасажирський термінал з пропускною здатністю 320 пасажирів на годину.

У листопаді 2010 року Окружний адміністративний суд Києва скасував дане рішення Київради.

Після цього Київрада на сесії 17 лютого 2011 повторно визначила «Майстер-Авіа» орендарем комплексу будівель і споруд, що знаходяться на балансі аеропорту. Це адміністративні, господарські, технологічні та складські споруди аеропорту, в тому числі їдальня, теплові пункти, ангари і гаражі, аеровокзал, готель «Жуляни», доки, склади і адмінприміщення аеропорту.

Наприкінці травня Київрада відмовилася прийняти рішення про передачу компанії «Майстер-Авіа» частини земельних ділянок міжнародного аеропорту для будівництва, обслуговування та експлуатації комплексу його будівель і споруд. Проте пізніше столичні депутати все-таки підтримали рішення про передачу в розпорядження ТОВ «Майстер-Авіа» ділянки землі площею понад 15 гектарів.

За матеріалами: «Дело».

Новости партнеров

Новости Trembita.info

Последние новости

18:10

Дожди и грозы: погода в Киеве на 24 мая

17:44

В столице планируют отремонтировать 90 парков и скверов

16:31

За 2018 год расходы мэра Киева превысили доход в 5 раз

15:58

На Владимирском спуске во время движения загорелся автомобиль

14:25

Движение трамвая № 1 временно закрывается

Последние новости технологий искусственного интеллекта

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus