КИЇВ

Пшонка відкрив контору по «охороні» берегів Дніпра

0

3 березня у Києві за участю генерального прокурора України Віктора Пшонки, голови КМДА Олександра Попова, губернатора Київської області Анатолія Присяжнюка відкрито приміщення головного офісу Дніпровської екологічної прокуратури (ДЕП), яка створена для охорони навколишнього природного середовища в басейні річки Дніпро.

Виступаючи перед колективом Дніпровської екологічної прокуратури, Пшонка зазначив, що основним завданням цього органу «є забезпечення комплексного нагляду за додержанням природоохоронного законодавства у басейні річки Дніпро».

За його словами, усі організаційні та кадрові приготування до забезпечення функціонування ДЕП завершено.

Генпрокурор наголосив, що екологічне оздоровлення басейну Дніпра є одним з найважливіших завдань економічного і соціального розвитку природоохоронної політики держави.

Серед основних напрямків роботи нової прокуратури він назвав наглядову діяльність за додержанням суб’єктами підприємницької діяльності вимог законодавства при здійсненні скидання стічних вод у Дніпро та водосховища, контроль за охороною та відтворенням водних живих ресурсів, нагляд щодо обмеження господарської діяльності у водоохоронних зонах та прибережних захисних смугах, контроль за безпечністю експлуатації гідротехнічних споруд, використання причалів, набережних та інших споруд, а також контроль за виконанням судових рішень щодо відшкодування збитків та усунення порушень вимог водоохоронного, екологічного та земельного законодавства.

Пшонка нагадав присутнім, що дніпровську воду в Україні використовує близько 30 млн. громадян, 13 тис. підприємств та комунальних господарств.

За його словами, щорічно з Дніпра здійснюється забір близько 7 млрд. кубометрів води і скидається близько 900 тис. тонн забруднюючих речовин.

За матеріалами: «УНІАН.Київ».

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

16:48

Киевлянам перечислили 2 млн гривен за некачественные услуги ЖКХ

16:23

Чернобыльская АЭС получила сертификат на "Укрытие-2"

16:07

На Оболони сливают нечистоты прямо в озеро

15:34

В Святошинском районе столицы откроют новый детсад

15:25

Главной елке страны подарят вторую жизнь

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus