КИЇВ

У центрі Києва влаштували сміттєвий «тероризм» (ФОТО)

0

У центрі Києві зникли «антитерористичні» урни

Як повідомили кореспонденту «Київ. Коментарі» у КМДА, більше половини «антитерористичних» урн встановлених в цьому році у Голосіївському районі -зникли.

«На балансових об`єктах ШЕУ Голосіївського району було встановлено 235 штук пластикових урн та 105 штук типу «Париж». На сьогоднішній день невідомими знищено 125 пластикових урн в центральній частині міста, 51 шт. типу «Париж» на вулично-дорожній мережі і 25 шт. на прибудинкових територіях в Голосіївському районі», - повідомили в КМДА.

Нагадаємо, після дніпропетровських вибухів 27 квітня в населених пунктах по всій країні почали пропадати бетонні сміттєві урни. Чиновники всіх рівнів швидко охрестили їх «небезпечними».

Ось витяг відповіді Комунальної корпорації «Київавтодор» на офіційний запит юриста «Коментарів» Клима Братковського щодо зникнення урн з вулиць міста: «З метою запобігання нещасних випадків гостей та мешканців столиці під час громадських заходів з нагоди святкування Дня Києва та проведення Євро-2012 в місцях значного скупчення людей азбестоцементні, металеві та залізобетонні урни демонтовані. В даний час на зупинках громадського транспорту, біля підземних пішохідних переходів, на тротуарах встановлюються більш безпечні урни європейського зразка».

Вищенаведена відповідь датована 25-м травня. Вже 15 червня Головне управління транспорту та зв`язку Києва офіційно повідомило «Коментарі» про те, що демонтаж сміттєвих урн був здійснений «з метою забезпечення заходів безпеки та охорони правопорядку», а також зважаючи на необхідність припинення «загрози безпеці життя мешканців і гостей столиці в місцях їх значного скупчення».

Але найголовніше: «Відповідно до доручення голови Київської міської державної адміністрації Попова О.П.».

Як була забезпечена безпека мешканців та гостей столиці всі ми пам`ятаємо. Так само як і відсутність сміттєвих урн. Як уже писали «Коментарі», тільки Шевченківською райдержадміністрацією Києва на своїй території було демонтовано 1833 урни старого зразка, які сьогодні зберігаються «на виробничих базах підприємств». Натомість чиновники закупили 110 сталевих урн типу «Париж» у харківського заводу ім. Фрунзе, а також 45 пластикових урн типу «7000» у львівського «Еко-Львів». Загальна вартість сталевих урн склала 25 тис. 740 грн., Пластикових - 19 тис. 575 грн. Іншими словами, районна влада витратили понад 45 тис. грн., Щоб придбати менше 9% всіх демонтованих урн. І це при тому, що вартість демонтованих бетонних урн на сьогодні варіюється не більше ніж в 100 грн., Тоді як урна типу «Париж» коштує 234 грн., А типу «7000» без кріплення - 435 грн.

А ось Голосіївська райдержадміністрація Києва демонтувала на закріпленій за ним території 375 «небезпечних урн». Натомість було встановлено 653 штуки. Правда, з них 418 штук було закуплено на київському заводі «УХЛ-Маш» за ціною 240 грн. кожна, і 235 штук у того ж «Еко-Львів» вартістю 605 грн. за одиницю. Разом, ще без малого 242,5 тис. грн.

От тільки виявилося, що Служба безпеки України була не в курсі «антитерористичних» заходів столичної влади. Віддаючи належне роботі Олександра Павловича в органах держбезпеки, наведемо таки офіційну позицію СБУ (підкреслюємо - офіційну). «СБ України рішень по визнанню вуличних азбестоцементних, металевих, залізобетонних урн для збору сміття небезпечними для життя людей не приймала, офіційних рекомендацій по зазначеному питанню не надавала», - відповіли на запит «Коментарів» в СБУ.
 Фото: Клим Братковський

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

18:41

В Киеве продлят некоторые маршруты общественного транспорта

17:55

В центре Киева планируют снести исторический дом

17:22

В Киеве пенсионерку столкнули на рельсы метро (ВИДЕО)

17:05

Снегопады и метели: погода на 19 января

16:15

В киевском аэропорту "Борисполь" организовали интересный флешмоб

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus