КИЇВ

Попов хоче звільнити голів РДА без «даху»

0

Голови РДА, яких звинуватили у поганому прибиранні снігу, не мають покровителів серед високопосадовців

Як повідомляє кореспондент «Київ. Коментарі», Олександр Попов хоче звільнити голів Голосіївського, Святошинського та Печерського районів Києва.

Голосіївський район зараз очолює Олександр Незнал. Він став головою Голосіївської РДА з листопада 2010 року, до цього з жовтня 2001-го сидів у кріслі першого заступника. У 2007-му пройшов у Київраду за списком БЮТ, проте в 2010-му перейшов у групу «Столичні реформи». Колишній начальник Незнала по РДА Сергій Садовий — теж екс-«бютівець» із групи Богдана Губського — отримав у КМДА крісло начальника головного управління контролю за впорядкуванням.

Голова Святошинського РДА Сергій Рюмшин на цій посаді з листопада 2010 року. Він вже обіймав цю посаду в 1996–2002 роках, до цього в 1989–1994 роках працював заступником і першим заступником голови виконкому Ленінградської райради, першим заступником голови Ленінградської РДА. Його головним покровителем був Олександр Омельченко.
В серпні 2010-го Рюмшин зумів домовитися з Поповим та посів у КМДА крісло першого заступника начальника головного управління контролю за впорядкуванням (Рюмшин вже керував цим управлінням в 2002–2007 роках). У вересні він став начальником цього управління, а коли довелося звільнити цю посаду для Сергія Садового, Попов довірив йому пост керівника Святошинського району.


Петро Матвієнко працює на посаді голови Подільської РДА з листопада 2010 року. До червня 2002-го працював у столичній прокуратурі, потім був призначений першим заступником голови Солом’янської РДА, а в травні 2007-го переведений на аналогічну посаду в Печерську РДА. Таким чином, призначення Матвієнка керівником Подільського району стало для нього самого ротацією з підвищенням, а для АП — способом прибрати з цієї посади представника блоку Черновецького Євгена Романенка.

Фото: PHL

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus