КИЇВ

Столичні нардепи-мажоритарники висунули Кличку ультиматум

0

Народні депутати від «Батьківщини» і «Свободи», обрані по одномандатних округах Києва, підписали спільну заяву із закликом до лідера партії УДАР Віталія Кличка визначитися до 1 березня з рішенням про балотування в мери столиці

Про це йдеться у спільній заяві народних депутатів України, текст якої мають «Коментарі».

Нардепи вважають, що «соціально-економічна ситуація в Києві є критичною, а управлінська безпорадність влади не дає шансів на її поліпшення».

«Зволікання чи відсутність єдності в опозиції можуть призвести до поразки. Тому ми просимо Віталія не зволікати з прийняттям рішення про балотування на посаду мера столиці та підтвердити свою участь у виборах до 1 березня», - йдеться в заяві.

«Практично все міське господарство нагадує київські дороги після зими - такими ж безнадійно зруйнованими є і соціальна сфера, і сфера капітального будівництва, і житлово-комунальне господарство», - підкреслюється в заяві.

Депутати відзначають, що в столиці відсутнє самоврядування, повноваження Київського міського голови закінчилися ще в 2012 році, а управління містом фактично здійснюється головою Київської міської державної адміністрації - намісником президента, якого кияни не вибирали і якому не довіряють.

Спільну заяву підписали 12 народних депутатів, зокрема, Дмитро Андрієвський, Володимир Ар´єв, Володимир Бондаренко, Олександр Бригинець, Леонід Ємець, Андрій Іллєнко, Юрій Левченко, Ксенія Ляпіна, Сергій Терьохін, Олександр Чорноволенко, Володимир Яворівський та Віталій Ярема.
Як повідомляли «Київ. Коментарі», 18 лютого нардеп Леонід Ємець повідомив, що фракція «Батьківщина» прийняла рішення підтримати лідера фракції УДАР Віталія Кличка як кандидата на посаду мера Києва. 

Сам Кличко вважає, що питання персоналій на виборах мера Києва - другорядне, головна проблема, яку необхідно вирішити - власне проведення виборів. 

Крім Кличка серед єдиних кандидатів від опозиції в київські мери раніше називалися В´ячеслав Кириленко, Анатолій Гриценко та Петро Порошенко.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus