КИЇВ

Майже у всіх приватних дитсадках виявили порушення

0

Серед головних гріхів приватних дитсадків - відсутність ліцензій та невідповідність кваліфікації працівників і неналежна якість виховання підростаючого покоління    

Як передає кореспондент «Коментарів», про це заявив голова Державної інспекції навчальних закладів України Михайло Гончаренко.

«Особливої уваги заслуговує якість освітніх послуг у приватних дошкільних навчальних закладах... Нами було перевірено 27 приватних дитсадків, і виявлено три основні групи порушень», - сказав Гончаренко.

Перша група, за його словами, це відсутність нормативно правових підстав для діяльності. Так, 18 з 27 перевірених садків взагалі не мали ліцензії на надання послуг з дошкільної освіти.

При цьому чотири дитсадка, як зазначив Гончаренко, були розташовані в приватних будинках, «без відповідних дозволів санітарно-епідеміологічних та пожежних служб, а один взагалі знаходився в підвальному приміщенні».

При цьому дані суб´єкти, як правило, працюють, за навчальними програмами, що не відповідають державним. «Навіть був зафіксований випадок, коли дітей виховували за зразками 80-х років минулого століття», - додав чиновник.

Ще один вид порушень, за його словами, до роботи з дітьми допускаються люди без профільної освіти. Крім того, дуже часто фіксуються порушення організації харчування і відсутність медичної допомоги в даних установах.

Також Гончаренко повідомив, що протягом поточного навчального року було перевірено 190 навчальних закладів, з них більше 50-ти загальноосвітніх, 40 - дошкільних, 6-позашкільних і майже 30 профтехучилищ. При цьому абсолютно у всіх установах були знайдені різні порушення.

Як повідомляли «Коментарі», раніше перевірка, проведена прокуратурою Голосіївського району Києва, показала, що в деяких столичних освітніх закладах працюють педагоги, які мають психічні захворювання і були раніше судимими.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:30

На Троещине мужчина повыбивал окна в детском саду

16:30

В Киеве задержали мужчину за попытку ограбления ветклиники

15:57

На Виноградаре протестуют против уничтожения парка

15:26

Родители бьют тревогу: в Киеве пропала школьница

14:57

Пожар в общежитии столичного вуза: студенты эвакуированы

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus