КИЇВ

Киянки зізнались, що хочуть отримати на 8 березня

0

Найкращим подарунком на 8 березня жінки вважають квіти, і чоловіки готові їх дарувати

Про це свідчать результати дослідження Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), які мають у розпорядженні «Коментарі». Як показало опитування, чоловікам  переважно вдалося угадати побажання жінок на 8 березня. Хоча про квіти прекрасні жінки мріють не так часто, як думають джентльмени – отримати в подарунок букет хоче 26% жінок, тоді як дарувати їх збираються 31% чоловіків. Водночас чоловіки недооцінюють значення «простої людської ласки», якою так часто не вистачає їхнім прекрасним половинкам. У ході дослідження 11% жінок зізналися, що не чекають від своїх «лицарів» нічого, крім уваги і турботи, тоді як серед чоловіків лише 6% вважає це подарунком.

Отримати на 8 березня ювелірну прикрасу мріють 8% жінок. Чоловіки виявилися більш меркантильними: обдарувати прекрасну стать коштовностями, які, як відомо, є ще й непоганим вкладенням капіталу, планує 10% джентльменів.

Також серед найбажаніших і планованих подарунків респонденти назвали романтичну подорож (6% жінок про неї мріють, 5% чоловіків збираються подарувати) і парфумерію або косметику (5% і 6% відповідно).

Смачну вечерю, нехай навіть при свічках, жінки вважають подарунком значно рідше, ніж чоловіки. Подарувати коханій (або, перш за все, собі?) на 8 березня романтичну вечерю планує 8% чоловіків, тоді як серед представниць слабкої статі такий варіант як подарунок назвали лише 5%.

Як зазначають соціологи, у порівнянні з 2011 роком майже вдвічі зменшилася кількість жінок, які хочуть отримати в подарунок гроші – з 7% до 4%.

Найнепопулярнішим подарунком на 8 березня виявилися іграшки – отримати від коханого ляльку або плюшевого ведмедика не захотіла жодна жінка. Судячи з усього, це стане несподіванкою для тих 0,2% чоловіків, які планують зробити саме такий подарунок.

Також серед небажаних подарунків – книжки, домашні тварини, господарські дрібниці і навіть... дитина. Отримати в подарунок на 8 березня поповнення в родині згодні 0,6% жінок, подарувати – 1% чоловіків.

І про сумне: 11% українок зізналися, що їм нема від кого чекати подарунків – як зазначають соціологи, цей показник майже не змінився порівняно з 2011 роком. Водночас за два роки зросла кількість чоловіків, яким нема кого обдаровувати на 8 березня – до 5% у порівнянні з 3% у 2011-му.

Довідка «Коментарів». Опитування проводилося з 8 по 17 лютого 2013 року, опитано 2032 респондентів, які досягли повноліття, у всіх регіонах України.

Джерело фото: Олександр Проценко

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus