КИЇВ

Кличко викликав Президента на звіт перед депутатами

0

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко пригрозив Президентові України Віктору Януковичу імпічментом, якщо той не прийде у Верховну Раду і не відзвітує перед депутатами

Про це йдеться у відкритому листі Кличка Президентові, текст якого мають «Коментарі».

У листі Кличко звернувся до глави держави з вимогою прийти на пленарне засідання Верховної Ради і відповісти на питання, які сьогодні цікавлять суспільство.

«За всіма діями чиновників, суддів, правоохоронців стоїть одна людина в державі - Віктор Янукович. Саме він приймає рішення, на які не має законних повноважень від імені народу України», - заявив Кличко.

За його словами, Президент повинен відповісти, що він збирається робити для захисту громадян від політично мотивованих переслідувань, для забезпечення стандартів життя в країні і виконання законодавчо затвердженого європейського прагнення України.

Янукович, як зазначив лідер «УДАРу», «не має ні морального, ні юридичного права уникати звіту за свої дії та бездіяльність, тому повинен прийти у парламент і особисто відповісти на поставлені запитання».

«Якщо Віктор Янукович не виконає цей свій обов`язок, у громадян є законні підстави ставити питання про його відповідність посаді Президента», - підкреслює Кличко.

Як повідомляли «Коментарі», 4 березня в резиденції Президента Росії «Русь» (Завидово, Тверська обл.) Пройшла зустріч Януковича і Путіна. Як раніше заявляв прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, підписання документів за підсумками цієї зустрічі не планувалося. Переговори затяглися до двох годин ночі за місцевим часом, після чого Янукович повернувся до Києва. Про підсумки переговорів сторони не повідомляли.

5 березня Кличко зажадав, щоб Президент звітував перед українцями і парламентом про підсумки переговорів.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus