КИЇВ

В «Борисполі» запевнили, що не розбазарювали державні гроші

0

ДП Міжнародний аеропорт «Бориспіль» заперечує інформацію щодо неефективного використання 3,7 млрд грн при реконструкції аеропорту

 Як повідомляють «Коментарі» з посиланням на аеропорт «Бориспіль», аеропорт розвивається  відповідно до стратегічного плану розвитку аеропорту і самостійно обслуговує свої кредитні зобов’язання.

«Фінансування будівництва, зокрема, термінального комплексу «D» здійснювалося без залучення коштів держбюджету – за рахунок власних, а також кредитних ресурсів, які підприємство обслуговує за рахунок власної діяльності. Всі кошти, які були інвестовані в розвиток аеропорту, витрачалися у суворій відповідності з українським законодавством та міжнародними нормами», - йдеться в повідомленні.

В аеропорту підкреслюють, що реалізація проекту будівництва терміналу «D» аеропорту «Бориспіль» була розпочата у 2005 році – за два роки до ухвалення рішення про проведення Євро-2012.

«Незважаючи на те, що на будівництво терміналу «D» з державного бюджету коштів не планувалося і не було виділено, цей проект був включений у державну цільову програму підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, адже саме він мав використовуватися як основний термінал для обслуговування вболівальників. Відкриття терміналу відбулося 28 травня 2012 року – напередодні початку Євро-2012», - йдеться в повідомленні прес-служби аеропорту.

Крім того, повідомляється, що всі будівельні проекти державного підприємства пройшли обов’язкове погодження в міністерствах і були затверджені постановою Кабінету Міністрів України.

Як повідомляли «Київ.Коментарі», в результаті перевірки Рахунковою палатою було виявлено, що аеропорт «Бориспіль» під час будівництва та реконструкції неефективно та з порушенням законодавства використав 3,7 млрд грн.

 

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

08:42

В одном из киевских супермаркетов продают гнилые гранаты

08:11

За уборкой снега на улицах столицы можно следить онлайн

19:18

Жители Киева требуют создать пункты для приема опасных отходов

17:21

На Крещение по Киеву будут развозить питьевую воду для освящения

17:04

Мокрый снег с дождем: погода на 18 января

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus