КИЇВ

На Київщині бізнесмени приховали 15 млн. грн. податків

0

За 2 місяці поточного року органами прокуратури Київської області направлено для розгляду до суду 9 кримінальних проваджень щодо керівників комерційних підприємств, Київщини, які ухилились від сплати податків до бюджету на суму майже 15 млн. грн. 

Як повідомили «Київ. Коментарі» в  прокуратурі Київщини, під час досудового розслідування зазначених кримінальних правопорушень, у результаті вжитих правоохоронними органами області заходів, державі було відшкодовано майже 5 млн. грн. заподіяних злочинами збитків.

Також, прокурорами, які здійснювали нагляд у цих кримінальних провадженнях у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням, з метою забезпечення відшкодування заподіяних державі збитків, заявлено цивільні позови на суму 10 млн. грн. Відносно 4 комерсантів, які під час досудового розслідування повністю відшкодували завдану державі шкоду, прокурорами направлено до суду клопотання про звільнення їх від кримінальної відповідальності.

В прокуратурі  зазначили, що за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах чинним Кримінальним кодексом України передбачено покарання у вигляді штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати пені посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

 Водночас, відповідно до вимог статті 53 цього ж Кодексу, у разі несплати визначеної судом суми штрафу, порушники податкового законодавства за рішенням суду позбавляються волі на строк до десяти років.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:30

На Троещине мужчина повыбивал окна в детском саду

16:30

В Киеве задержали мужчину за попытку ограбления ветклиники

15:57

На Виноградаре протестуют против уничтожения парка

15:26

Родители бьют тревогу: в Киеве пропала школьница

14:57

Пожар в общежитии столичного вуза: студенты эвакуированы

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus