КИЇВ

На Київщині перевірки «контролерів» вилилися в кримінальні справи

0

Прокуратурою Київської області під час перевірки органів державного нагляду (контролю) зафіксовано наявність численних порушень під час здійснення функцій контролю через що вчиняється додатковий тиск на представників бізнесу 

Як повідомили «Київ. Коментарі» в прокуратурі Київщини, численними залишаються порушення, пов’язані із формування планів-графіків перевірок, до яких незаконно включаються суб’єкти підприємництва, які перебувають на спрощеній системі оподаткування та діяльність яких відноситься до незначного ступеню ризику.

Нерідкими є випадки порушення вимог галузевого законодавства під час вручення наказів та направлень на перевірку, періодичність їх проведення та оформлення результатів. При цьому у окремих випадках незаконні акти перевірок стають підставою для скасування документів дозвільного характеру.

Вищезазначені порушення законодавства викриті у діяльності обласних Держлікслужби, Інспекції з питань захисту прав споживачів, Головного управління Держтехногенбезпеки, Державної податкової служби.

У роботі Київської обласної митниці викриті порушення, пов’язані із проведенням митних оглядів, у тому числі за ініціативою правоохоронців.

Посадовці Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області вчиняють перешкоди у введенні в експлуатацію збудованих суб`єктами господарювання об’єктів містобудування.

Виявлено низку порушень законодавства у роботі податкової міліції в області. Зокрема її працівники безпідставно приймають участь у планових та позапланових виїзних перевірках, які не пов’язані із веденням оперативно-розшукових справ або розслідуванням кримінальних справ.

З метою усунення цих та інших порушень законодавства керівникам вищезазначених відомств внесено загалом 14 подань, у 2 випадках розпочаті кримінальні провадження.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

08:42

В одном из киевских супермаркетов продают гнилые гранаты

08:11

За уборкой снега на улицах столицы можно следить онлайн

19:18

Жители Киева требуют создать пункты для приема опасных отходов

17:21

На Крещение по Киеву будут развозить питьевую воду для освящения

17:04

Мокрый снег с дождем: погода на 18 января

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus