КИЇВ

На Київщині перевірки «контролерів» вилилися в кримінальні справи

0

Прокуратурою Київської області під час перевірки органів державного нагляду (контролю) зафіксовано наявність численних порушень під час здійснення функцій контролю через що вчиняється додатковий тиск на представників бізнесу 

Як повідомили «Київ. Коментарі» в прокуратурі Київщини, численними залишаються порушення, пов’язані із формування планів-графіків перевірок, до яких незаконно включаються суб’єкти підприємництва, які перебувають на спрощеній системі оподаткування та діяльність яких відноситься до незначного ступеню ризику.

Нерідкими є випадки порушення вимог галузевого законодавства під час вручення наказів та направлень на перевірку, періодичність їх проведення та оформлення результатів. При цьому у окремих випадках незаконні акти перевірок стають підставою для скасування документів дозвільного характеру.

Вищезазначені порушення законодавства викриті у діяльності обласних Держлікслужби, Інспекції з питань захисту прав споживачів, Головного управління Держтехногенбезпеки, Державної податкової служби.

У роботі Київської обласної митниці викриті порушення, пов’язані із проведенням митних оглядів, у тому числі за ініціативою правоохоронців.

Посадовці Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області вчиняють перешкоди у введенні в експлуатацію збудованих суб`єктами господарювання об’єктів містобудування.

Виявлено низку порушень законодавства у роботі податкової міліції в області. Зокрема її працівники безпідставно приймають участь у планових та позапланових виїзних перевірках, які не пов’язані із веденням оперативно-розшукових справ або розслідуванням кримінальних справ.

З метою усунення цих та інших порушень законодавства керівникам вищезазначених відомств внесено загалом 14 подань, у 2 випадках розпочаті кримінальні провадження.

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus