КИЇВ

У Попова маршрутникам пропонують самим шукати собі маршрути

0

Столична влада розпочала експеримент, який передбачає заміну маршрутних таксі на 7 ділянках на автобуси й тролейбуси. Приватним перевізникам обіцяють запропонувати інші маршрути 

Як повідомили «Київ. Коментарі» в столичній адміністрації, про це під час брифінгу розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко.

«Минулого року ми розпочали масштабно закуповувати та оновлювати рухомий склад комунального транспорту великої місткості і цього року продовжуємо цю практику. Саме тому ми започаткували експеримент із заміни малогабаритних маршрутних таксі на транспорт звичайного режиму руху», - зазначив Голубченко.

За його словами, на це є декілька об’єктивних причин.

«По-перше, комунальний транспорт, на відміну від маршруток, безвідмовно забезпечує перевезення пільговиків; по-друге, вартість проїзду в муніципальному транспорті звичайного режиму руху дешевша; і по-третє, новий транспорт зручний та безпечний, він має 100% низький рівень підлоги, що розраховано на осіб із обмеженими фізичними можливостями», – зазначив Анатолій Голубченко.

Як розповів заступник голови КМДА, цей експеримент уже було успішно реалізовано на маршруті № 46 вул. Микитенка – ст. м. «Лівобережна», де 12 таксомоторів КП «Київпастранс» було замінено на 8 великих автобусів. Також з 1 березня поточного року додатковий транспорт було виведено на автобусні маршрути №№ 33 та 81, що курсують від ст. м. «Лісова» до просп. «Лісовий» та вул. Космонавта Волкова відповідно. Надалі планується збільшити кількість транспорту звичайного режиму руху на житлових масивах Виноградар та Оболонь.

Анатолій Голубченко також наголосив, що у випадку, якщо експеримент буде вдалим, столична влада продовжить його й надалі. Разом із тим, заступник голови КМДА дав доручення зустрітися з приватними перевізниками, чиї інтереси зачіпає експеримент, вислухати їхні побажання та запропонувати перейти на інші маршрути міста.

Як повідомляли «Київ. Коментарі», начальник Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Євген Водовозов повідомив, на Лісовому масиві в Києві з 1 березня скасовані всі маршрутні таксі, в подальшому планується скасувати їх ще на шести напрямках. Після скасування маршруток № 240, 241, 243 на Лісовому масиві, приватні перевізники готові страйкувати.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

14:49

Руководитель Деснянской РГА в Киеве назначен незаконно - нардеп

14:27

В КГГА оценили стоимость строительства метро на Троещину

14:13

Под Киевом браконьер уничтожал рыбу из Красной книги

13:55

Между жителями столицы начался спор из-за новогодней елки

13:54

По одной из улиц Соломенского района частично ограничили движение транспорта

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus