КИЇВ

В опозиції заявили, що Президенту вигідна заблокована Рада

0

Главі держави вигідний слабкий парламент, який не працює

Заблокований парламент, вигідний насамперед президентові. Про це заявив секретар комітету ВР з питань верховенства права та правосуддя, депутат від фракції «Батьківщина» Павло Петренко.

«Президенту вигідний слабкий парламент, який не працює. Опозиція однозначно налаштована працювати і приймати закони, які потрібні суспільству, й ті закони, які необхідні для вступу в Євросоюз. Але для цього потрібно зробити прості речі - щоб Партія регіонів не займалася шулерством - так, як це сталося зі спробою позбавити нардепа Сергія Власенка мандата», - зазначив Петренко.

На переконання депутата, ситуація з позбавленням мандата Власенка стосується кожного опозиціонера.

«Якщо сьогодні незаконно позбавили мандата Власенка, то завтра такий же сценарій може бути використаний проти будь-якого іншого депутата-опозиціонера. А такі дії призведуть до того, що не буде ні майданчика для здорових дискусій, ні можливості приймати якісні закони», - підкреслив Петренко.

«Ми не дамо Банковій реалізувати сценарій створення ілюзії слабкого парламенту. Ми закликаємо своїх колег з більшості, щоб вони все ж відчули, що є представниками законодавчого органу, а не співробітниками Адміністрації, які на ділі є сервісною службою Президента», - додав опозиціонер.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:15

Киевская городская электричка переходит на летнее время

17:36

В добрые руки: в Киеве будут бесплатно раздавать котиков

17:08

Сухо и солнечно: погода на выходных в Киеве

16:58

В Киеве открылась выставка «Вокруг угла»

16:56

В Киеве перекроют все три моста через Днепр

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus