КИЇВ

Парад «зачуханих» квітів: чоловіки купують все підряд

0

Напередодні 8 Березня крокуси подорожчали на 5 гривень, а гілочку мімози продають за 25 

Хоча 8 березня ще не настав, для більшості чоловіків «гаряча пора» прийшла вже сьогодні. Адже Жіноче свято - вихідний, тому співробітниць вітають 7 березня. І головний подарунок - звичайно ж, квіти

Обійшовши кілька точок продажу квітів, «Коментарі» переконалися, що ціни на крокуси, троянди, мімози, порівняно з понеділком, злетіли в середньому на 30%.

Так, якщо за крокуси в горщику ще 4 березня київські продавці просили 25 гривень, то напередодні 8-го на ціннику зазначено вже «30 грн.».

Рози подорожчали в середньому на 3-7 гривень: за квітку, яка три дні тому коштувала 12 гривень, сьогодні беруть 15, за троянду «звичайної» вартості 15 гривень - 18-20. Великі еквадорські троянди з довгими стеблами стали дорожче відразу як мінімум на 5-10 гривень - замість 20-25 за таку квітку просять 30-40 грн.
 Особлива «вісьмиберезнева» квітка, яку рідко побачиш у продажу в інші дні, - мімоза. За хирляві і зелені гілочки, які не йдуть ні в яке порівняння з тими пишними жовтими мімозами, які продають в південних країнах, продавці просять в середньому 20 гривень. Втім, на столичному масиві «Позняки» «Коментарі» знайшли мімози по 5 грн. - Але дуже вже «ріденькі». Багато торговці продають виключно мімози - у них одна гілка, в залежності від розміру, коштує від 10 до 30 гривень. На точках продажу квітів «в асортименті», мімози 6-8 березня коштують від 15 до 50 гривень.Напевно, найпопулярніші «корпоративні» квіти, якими вітають з Жіночим днем колег по роботі, - тюльпани. Квітники про це чудово знають, тому тюльпанів сьогодні у продажу - найбільше розмаїття. На київських точках продажів, розташованих головним чином біля станцій метро, «Коментарі» виявили тюльпани вартістю від 5 до 18 гривень за штуку.Ті, що подешевше, продають в основному «приватники», які або вирощують квіти самі, або закуповують їх у теплицях невеликими партіями.

«У мене на городі - спеціальний парник для квіточок до 8 Березня», - розповіла «Коментарям» жителька села Гнідин, що під Києвом. За словами Ольги Миколаївни, вона щороку приїжджає торгувати тюльпанами у переході біля метро «Харківська». «Тут легше домовитися з« постійними »торговцями, ну і з міліцією ...» - пояснює жінка. Простенькі рожеві тюльпани вона продає по 5 гривень за штуку, «махрові» побільше - від 8 до 10. «Домовитися» з тими, хто торгує в «хлібних» місцях постійно, - це дуже важливий момент у торгівлі квітами, кажуть продавці, більшість з яких відмовляється називати свої імена. Адже основні точки продажу «забиті» вже давно, але перед 8 Березня (а в останні роки - ще й перед 14 лютого) кількість торговців різко зростає. Причому в центрі торгують виключно «перекупники» - «приватникам» туди просто не прорватися.

При цьому якість квітів у тих, хто продає власноруч вирощений товар, і «закупників» разюче відрізняється. Якщо у бабусі під Києва можна за 6-7 гривень купити хоч і маленький, але цілком свіжий тюльпан, то у «постійних» торговців навіть за 12 гривень квіти, в основному, мляві.

«Ой, я вас благаю, - так чоловіки сьогодні на стан квітки навіть не дивляться! Гребуть оберемками, а якщо він (квітка - «Коментарі») завтра зів`яне, то йому (дарувальнику - «Коментарі») яке діло. Головне, проявити до колег увагу і «відстрілятися», - коментує ситуацію продавщиця одного з квіткових кіосків.


За словами продавців, схожа ситуація з квітами зберігається і безпосередньо 8 Березня. Прагнучи привітати своїх жінок, представники сильної статі не дуже скрупульозно оцінюють стан троянд і тюльпанів, тому ризикують нарватися на абсолютно «некондиційний» товар.

«Не на диктофон» торговці зізнаються, що в такі свята, як День закоханих або 8 березня, виставляють на прилавки самі «зачухані» квіти, які варто було викинути на смітник ще пару днів тому. І покупці на них у ці святкові дні знаходяться завжди.

 Фото: Олександр проценко

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus