КИЇВ

Гостиний двір може отримати недоторканність

0

Комітет ВР з питань культури і духовності підтримав питання про включення будівель до списку об´єктів, що не підлягають приватизації  

Про це «Коментарям» повідомив голова підкомітету Верховної Ради з питань охорони та популяризації культурної спадщини Олександр Бригинець.

«Конфлікт з Національним художнім музеєм зараз перебуває в замороженому стані, а конфлікт навколо Гостиного двору досяг надкритичної точки, але в обох випадках прийняття цих змін допомогло б уникнути проблем і врятувати об´єкти від знищення або перепрофілювання», - заявив Бригинець.

Мова йде про законопроекти №2010 від 14.01.2013 та №1033 від 12.12.2012, згідно з якими будівлі Національного художнього музею України на вул. Грушевського, 6 і Гостиного двору на Контрактовій площі мають бути внесені до списку пам´яток архітектури, які не підлягають приватизації.

Нагадаємо, що статус пам´ятника архітектури і містобудування, що охороняється державою, був наданий будівлі Нацмузею в 1979 році, проте з незрозумілих причин був скасований Кабміном у 2009-му.

Гостиний двір на Контрактовій площі, 4 також був включений до списку пам´яток архітектури Української РСР під охоронним номером 872. Постанова, яка надала охоронний статус, досі не скасована, хоча ВР і прийняла рішення про можливість приватизації даного об´єкта.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus