КИЇВ

Третина офісних працівників ненавидять 8 березня

0

Близько 30% українців вважають Жіночий день «фальшивим і дратівливим» святом, але співробітниць вітають

Про це свідчать результати дослідження кадрового порталу hh.ua спільно з bigmir.net, які мають «Коментарі».

Після розвалу Радянського Союзу свято 8 Березня залишилося «червоним днем календаря», але повністю змінив своє значення як Міжнародний день жіночої солідарності. Більшість офісних працівників (46% жінок і 49% чоловіків) вважають цей день просто жіночим святом. Цікаво, що серед тих, для кого Жіночий день - всього лише додатковий вихідний, жінок більше, ніж чоловіків - 41% та 27% відповідно. Ще 32% дам і 19% джентльменів у цей день святкують просто початок весни.

Про своє негативне ставлення до необхідності щось святкувати 8 березня заявили близько 30% респондентів. Напевно, не дивно, що більшість з них - представники сильної статі. Так, «дратівливим і фальшивим» святом цей день вважають 11% і 24% чоловіків. Серед тих, хто розцінює Жіночий день як пережиток радянських часів, 20% чоловіків і лише 8% прекрасних дам.

І тільки 6% опитаних жінок і 5% чоловіків згадали про те, що початкове призначення Міжнародного жіночого дня - об´єднання жінок у боротьбі за свої права. Дивно, але серед таких історично підкованих українців опинилися переважно респонденти віком до 20 років.

Незважаючи на неоднозначне ставлення до 8 Березня, в більшості компаній дотримується традиція вітати в цей день колег-жінок. Тільки 7% опитаних (мова йде переважно про співробітників молодих колективів) зізналися, що в їхніх компаніях це свято прийнято ігнорувати. Ще в 10% колективів жінок іноді вітають, а іноді - ні.

Серед найпопулярніших подарунків, які чоловіки цього дня підносять співробітницям, - квіти і цукерки. Також до трійки лідерів увійшла недорога сувенірна продукція: ручки, статуетки, рамочки для фотографій. Набагато рідше дарують просто листівки і майже ніколи - гроші.

Також, згідно зі статистикою порталів bigmir.net і tochka.net, офісні працівники активно вітають колег з 8 Березня за допомогою віршованих СМС-повідомлень та електронних листівок з квітковими композиціями.

Джерело фото: Олександр Проценко

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:30

На Троещине мужчина повыбивал окна в детском саду

16:30

В Киеве задержали мужчину за попытку ограбления ветклиники

15:57

На Виноградаре протестуют против уничтожения парка

15:26

Родители бьют тревогу: в Киеве пропала школьница

14:57

Пожар в общежитии столичного вуза: студенты эвакуированы

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus