КИЇВ

Підопічні Королевської розтратили мільйон на фіктивні ремонти

0


На реконструкції будівель Кримського центру профтехосвіти Державної служби зайнятості підрядник завищив обсяги робіт, які фактично не виконувалися
 
Як повідомили «Коментарям» у СБУ, в 2008-2011 роках між Кримським центром профтехосвіти Держслужби зайнятості та одним з сімферопольських ВАТ було укладено низку угод на проведення робіт з пайового будівництва і реконструкції споруд Центру, розташованих у Сімферополі.
 
«Вартість реконструкції становила 74,687 млн. грн. У 2012 році вся сума, передбачена договорами, була переказана на рахунки підрядника. Підставою сплати служили акти щомісячного прийому виконаних робіт та інша супровідна документація», - зазначили в СБУ.
 
В ході проведення спільної перевірки СБУ і Держфінінспекції в АР Крим встановлено, що Центр платив за роботи, які насправді не виконувалися.
 
Так, зокрема, в калькуляціях вказувалося встановлення протипожежної сигналізації, монтаж системи вентиляції, включаючи обладнання мережі кондиціонування, її запуск і налаштування. Насправді фірма-підрядник ці роботи не здійснювала, але вказала їх у кошторисі та отримала відповідну плату. Щоб уникнути можливої ​​відповідальності, в 2012 році підприємство заявило про початок процедури ліквідації шляхом реорганізації в ТОВ.
 
В результаті цих «дрібних» розбіжностей між зазначеними та дійсно виконаними роботами Фонд загального соціального страхування України, в систему якого входить і Державна служба зайнятості, зазнав збитків на загальну суму 865 тис. гривень.
 
Матеріали перевірки внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. За ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України відкрито кримінальне провадження.
 
Слідчі дії за фактом тривають.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

15:20

На Воскресенке зарыбили озеро Радужное

14:50

В Соломенском районе жилой дом срочно отключили от газа

14:15

Железная дорога в "Борисполе" станет подземной

13:40

В киевском метро появятся новые схемы станций

12:45

В Киеве пройдет фестиваль парикмахерского искусства

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus