КИЇВ

Скандальні погорілі квартири в центрі Києва відремонтують за 3 мільйони (ФОТО)

0

 

КП «Служба замовника Печерського району для визначення виконавця послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд» 28 лютого уклало угоду з ТОВ ТПФ «Терра» – С на відновлення після пожежі будинку по вул.І. Мазепи, 3 (3-а) у Печерському районі м.Києва вартістю 2,52 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», пишуть «Наші гроші».

До кінця року потрібно завершити капітальний ремонт  в межах 5, 6 поверхів та горища трьох під’їздів будинку, в якому 21 листопада  2012 року сталась пожежа. Крівля і горішні квартири було пошкоджено вогнем. Нижче розташовані квартири було залити водою при гасінні пожежі.

Компанію «Терра» – С Віктора Хоменка зі статутним капіталом 375 гривень було найнято для ремонту будинку ще у грудні. Тоді без проведення тендерних процедур з нею було укладено угоду на 0,50 млн грн. Компанія задовольнила вимогам чиновників і зараз з нею було укладено наступну угоду вартістю 2,52 млн грн.

«Враховуючи, що підрядною організацією,  не зважаючи на відсутність фінансування на початок  2013 року, подовжувалися аварійно – відновлювальні  роботи  у зазначеному будинку, «Службою замовника Печерського району» прийнято рішення стосовно застосування процедури закупівлі в одного учасника», – йдеться в обґрунтуванні закупівлі.

Як повідомляли «Київ. Коментарі», пожежа сталася 21 листопада. Згоріли два поверхи житлового будинку. Від вогню і води пожежників постраждали 55 квартир з трьох під`їздів, майже сто осіб позбулися домашнього затишку. Причиною пожежі стало загоряння електропроводки. Після пожежі перший заступник голови Київської міської адміністрації Олександр Мазурчак заявив, що відновити вигорілі квартири можна за 2-5 місяців.

Зараз у 9 квартирах, які були повністю знищені пожежою, еконструкційні роботи продовжуються. Люди, які жили в них, від тимчасового житла відмовились та переїхали до родичів та знайомих.
Фото: Влад Руденко

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:15

Киевская городская электричка переходит на летнее время

17:36

В добрые руки: в Киеве будут бесплатно раздавать котиков

17:08

Сухо и солнечно: погода на выходных в Киеве

16:58

В Киеве открылась выставка «Вокруг угла»

16:56

В Киеве перекроют все три моста через Днепр

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus