КИЇВ

Попову не вистачає грошей на реконструкцію проспекту Перемоги

0

Київська влада готова профінансувати роботи з реконструкції проспекту Перемоги в обсязі до 100 млн. грн.

 Про це  заявив голова КМДА Олександр Попов, передає «Сегодня».

 «На все просто не вистачає грошей. І так було завжди. Ми готові профінансувати ці роботи в обсязі до 100 млн. грн. Враховуючи те, що освоєння грошей буде відбуватися протягом декількох місяців, як мінімум двох, у нас є час для того, щоб ми знайшли фінансування в повному обсязі «, - сказав він.

За словами голови КМДА, зараз проходять консультації з урядом, але столична влада і сама шукає шляхи фінансування.

 «Завдання ми для себе поставили - завершити проект в цьому році. А взагалі, ми хочемо вийти на фінішну пряму до середини літа», - підкреслив Попов.

«Кияни вже давно просять про те, щоб оновити цю транспортну артерію. Тому ми прийняли рішення приступити до ремонту вже наступного тижня, незважаючи на те, що всіх грошей немає. А по ходу будемо вирішувати», - додав чиновник.

Коментуючи думку деяких архітекторів та експертів про те, що краще спочатку зробити якісні розв`язки на Шулявському шляхопроводі та шляхопроводі на Нивках і розширити їх, Попов сказав: «У Києві є шляхопроводи, що потребують реконструкції. Але на все це потрібні гроші: на реконструкцію одного - порядку 250-300 мільйонів гривень. Я не можу обіцяти, що в цьому році ми побудуємо якісні розв`язки. Але в принципі, це обов`язково потрібно зробити. Думаю, ми приступимо до цього в наступному році».

Цікаво, що раніше разом з реконструкцією Проспекту перемоги обговорювалося і питання ремонту площі Перемоги. У той же час глава Київавтодору Георгій Глинський сказав, що це абсолютно інший проект.

«Ремонт площі сюди не входить», - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше планувалося підняти рівень площі Перемоги за допомогою бетонної подушки, щоб уникнути підтоплення під час злив.

Також Глінський запевнив, що під час ремонту Проспекту перемоги частина парку, яка йде від площі Перемоги до Повітрофлотського моста, чіпати не будуть. «Це не передбачено проектом», - зазначив він.

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

14:16

В столице откроют выставку гигантских улиток

13:28

В Киеве повредили дамбу на Бортнической станции аэрации

12:35

Возле станции метро «Дорогожичи» ограничат движение

12:07

Киевскую электричку предлагают продлить до Вишневого

11:24

Помогите найти: в Киеве пропал 10-летний мальчик

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus