КИЇВ

У ЦВК запевнили, що захисник Тимошенко вже не депутат

0

Депутатські повноваження Сергія Власенка припинено рішенням Вищого адмінсуду України і додаткового рішення Верховної Ради з цього питання не вимагається

Про це заявив заступник голови Центральної виборчої комісії України Андрій Магера, передає «Інтерфакс-Україна».

«Якщо приймається рішення (про дострокове припинення повноважень народного депутата - ред.) на підставі ч.4 ст.81 Конституції України судовим органом - в цій ситуації Вищим адміністративним судом України - то повноваження народного депутата України через таку обставину вважаються достроково припиненими самим рішенням суду і додаткові рішення Верховної Ради не потрібні», - пояснив Магера.

Він також повідомив, що питання про реєстрацію народним депутатом наступного за списком ВО «Батьківщина» кандидата замість Власенка ЦВК розгляне після отримання тексту рішення ВАСУ.

«Тільки-но ми отримаємо рішення ВАСУ, вивчимо це рішення на засіданні ЦВК, і тоді вже будемо визначатися. Говорити наперед, яким це рішення буде, я вважаю недоречним, оскільки це предмет повноважень не окремого члена ЦВК, а всієї комісії», - сказав заступник голови ЦВК.

Як повідомляли «Коментарі», 6 березня Вищий адміністративний суд України задовольнив позов голови Верховної Ради Володимира Рибака і позбавив Сергія Власенка мандата народного депутата.

Опозиція, протестуючи проти переслідування Власенка, заблокувала роботу Верховної Ради і має намір продовжувати блокування до розпуску парламенту.

У виборчому списку «Батьківщини» першим кандидатом на місце, що звільнилося, є 33-річний адвокат з Вінницької області Роман Стаднійчук.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

11:54

В Киеве из-за марафона изменится движение общественного транспорта

11:52

Въезд на Андреевский спуск разрешат только для «местных»

11:26

На Оболони появится еще один коммунальный детсад

11:11

На Дарницком вокзале женщина родила девочку прямо на платформе

10:45

Для детей-сирот в Киеве хотят создать социальное общежитие

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus