КИЇВ

У ЦВК запевнили, що захисник Тимошенко вже не депутат

0

Депутатські повноваження Сергія Власенка припинено рішенням Вищого адмінсуду України і додаткового рішення Верховної Ради з цього питання не вимагається

Про це заявив заступник голови Центральної виборчої комісії України Андрій Магера, передає «Інтерфакс-Україна».

«Якщо приймається рішення (про дострокове припинення повноважень народного депутата - ред.) на підставі ч.4 ст.81 Конституції України судовим органом - в цій ситуації Вищим адміністративним судом України - то повноваження народного депутата України через таку обставину вважаються достроково припиненими самим рішенням суду і додаткові рішення Верховної Ради не потрібні», - пояснив Магера.

Він також повідомив, що питання про реєстрацію народним депутатом наступного за списком ВО «Батьківщина» кандидата замість Власенка ЦВК розгляне після отримання тексту рішення ВАСУ.

«Тільки-но ми отримаємо рішення ВАСУ, вивчимо це рішення на засіданні ЦВК, і тоді вже будемо визначатися. Говорити наперед, яким це рішення буде, я вважаю недоречним, оскільки це предмет повноважень не окремого члена ЦВК, а всієї комісії», - сказав заступник голови ЦВК.

Як повідомляли «Коментарі», 6 березня Вищий адміністративний суд України задовольнив позов голови Верховної Ради Володимира Рибака і позбавив Сергія Власенка мандата народного депутата.

Опозиція, протестуючи проти переслідування Власенка, заблокувала роботу Верховної Ради і має намір продовжувати блокування до розпуску парламенту.

У виборчому списку «Батьківщини» першим кандидатом на місце, що звільнилося, є 33-річний адвокат з Вінницької області Роман Стаднійчук.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

16:23

В столичных парках появится несколько новых арт-объектов

16:17

В Киеве откроется выставка картин Николая Глущенко

15:42

Центр столицы охраняет тысяча правоохранителей

15:08

На карантин закрыто более 200 киевских школ

14:31

В столице пройдет первый фестиваль музыки Моцарта

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus