КИЇВ

Екс-директор притулку «оббирала» тварин за декількома корупційними схемами

0

Подільський районний суд Києва закінчує судовий розгляд кримінальної справи стосовно колишнього директора київського притулку для тварин, котра використала бюджетні кошти на придбання автомобілів за завищеною вартістю 

Як повідомили «Київ. Коментарі» в столичній прокуратурі, за словами заступника прокурора Подільського району Києва Андрія Оліферчука, у 2010 році директор притулку за бюджетні кошти придбала три автомобілі для перевезення тварин загальною вартістю 540 тис. грн. Натомість, прокурорською перевіркою встановлено, що вартість придбаних машин значно вища від ринкової.

«Під час розслідування кримінальної справи було проведено автотоварознавчу експертизу придбаних машин, за висновками якої директор притулку заплатила на 235 тис. грн. більше від їх ринкової вартості», – наголосив заступник прокурора району. Андрій Оліферчук зазначив, що автомашини не були належним чином укомплектовані.

«До того ж автомашини не були обладнані клітками для перевезення тварин. Ці клітки додатково виготовлялися на замовлення притулку та знову ж таки за бюджетні кошти. Таким чином посадовець комунального підприємства двічі порушила закон, оскільки закупила не укомплектовані машини за завищеною вартістю, та ще й додатково облаштовувала їх за бюджетні кошти», - сказав він.

Андрій Оліферчук повідомив, що на цей час стосовно колишнього директора КП «Притулок для тварин» відкрито ще одне кримінальне провадження за незаконне нарахування для себе завищеної заробітної плати (ч. 1 ст. 191 КК України – «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»).

За його словами, директор притулку з січня 2010 року по травень 2011 року у такий спосіб незаконно отримала понад 42 тис. грн.

За позовом прокуратури безпідставно отримані кошти будуть повернені до місцевого бюджету.

Як повідомляли «Київ. Коментарі», директор КП «Притулок для тварин» привласнила кошти, виділені з бюджету на утримання тварин.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

13:42

В Киеве улицы от снега расчищают 367 единиц снегоуборочной техники

13:17

В Киеве планируют открыть мемориальный центр Холокоста «Бабий Яр»

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus