КИЇВ

У Азарова підтвердили, що всі роботи в Гостинному дворі - поза законом

0

Міністерство культури України відмовило забудовнику Гостинного двору у наданні дозволу на проведення земляних робіт за адресою: Контрактова площа, 4 

Про це «Київ. Коментарі» повідомив народний депутат від фракції «Батьківщина» Олександр  Бригинець з посиланням на Міністерство культури України.

«Безумовно, будь-які дії навколо Гостинного двору, з точки зору громади – незаконні. Але влада «зачистила» законодавчу базу і майже завжди знаходиться якесь виправданнями діям забудовників. В даном у випадку, на нашому боці не лише справедливість, але й закон. Тому я звернувся до Генпрокуратури з вимогою відреагувати на заяву Міністерства культури та вжити належних заходів щодо припинення будь-яких земляних робіт на території Гостинного двору», - заявив Бригинець.

«Публічне акціонерне товариство «Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство «Укрреставрація» листом від 20.12.12 №294 зверталося до Міністерства стосовно надання дозволу на проведення земляних робіт за адресою: Контрактова площа, 4, але Міністерство листом від 29.01.2013 №202/10/61-13 відмовило у наданні зазначеного дозволу на підставі відсутності у підрядної організації ліцензії на проведення робіт на пам’ятках», - говориться у відповіді міністерства.

Гостинний двір розташований в межах пам’ятки містобудування та архітектури місцевого значення «Комплекс споруд Контрактової площі», пам’ятки ландшафту і історії місцевого значення «Історичний ландшафт Київських гір і долини Дніпра, ІІІ-ІІ тис. до н.е.» та пам’ятки археології місцевого значення «Культурний шар Подолу, ІХ-XVIIIст. ст.».

Нагадаємо, «Укрреставрація» проводить реконструкцію Гостинного двору під торговельно-офісний центр з гостьовою стоянкою. У відповідь на плани влади зробити у Гостинному дворі торговельний центр і частково його перебудувати київські активісти проводять акції протесту.
7 березня Комітет ВР з питань культури і духовності підтримав питання про включення будівель до списку об´єктів, що не підлягають приватизації.  Мова йде про законопроекти №2010 від 14.01.2013 та №1033 від 12.12.2012, згідно з якими будівлі Національного художнього музею України на вул. Грушевського, 6 і Гостиного двору на Контрактовій площі мають бути внесені до списку пам´яток архітектури, які не підлягають приватизації.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

14:15

Железная дорога в "Борисполе" станет подземной

13:40

В киевском метро появятся новые схемы станций

12:45

В Киеве пройдет фестиваль парикмахерского искусства

12:17

"Киевавтодор" отчитался о проделанных ремонтных работах

11:54

В Киеве из-за марафона изменится движение общественного транспорта

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus