КИЇВ

Прокуратура нацькувала контролерів на «АероСвіт»

0

До перевірок фактів масового звільнення працівників та невиплати заробітної плати, прокуратурою залучено спеціалістів з територіальної державної інспекції праці, державної фінансової інспекції в Київській області, управління пенсійного фонду в м. Бориспіль   

Як повідомили «Київ. Коментарі» в прокуратурі Київщини, слідчим підрозділом міліції в аеропорту «Бориспіль» проводиться досудове розслідування за фактами невиплат працівникам авіакомпанії «АероСвіт» заробітної плати, грубого порушення угоди та законодавства про працю, доведення авіакомпанії до банкрутства.

Зокрема, на адресу генерального директора авіакомпанії 7 грудня минулого року внесено подання про усунення порушень вимог Закону України «Про оплату праці», а саме виплати заробітної плати працівникам за листопад 2012 року у сумі 11,03 млн. грн., яку погашено в повному обсязі. Також прокуратурою області 23 січня внесено подання про усунення порушень вимог законів України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» і «Про оплату праці» та погашення заборгованості із заробітної плати в сумі 24,3 млн. грн. та зі сплати єдиного внеску 8,7 млн. грн. На виконання вимог вказаного подання на даний час сплачено заборгованість із заробітної плати у сумі 3,22 млн. грн. та заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у сумі 769 тис. грн.

За результатами перевірок за зверненнями профспілок авіакомпанії «Аеросвіт» протягом 2012 року територіальною державною інспекцією праці в Київській області керівника компанії 6 разів притягували до адміністративної відповідальності за порушення вимог трудового законодавства, зараз вирішується питання про притягнення його до кримінальної відповідальності.

Найближчим часом буде надана правова оцінка діям посадових осіб, винних у порушенні трудових прав працівників авіакомпанії «Аеросвіт».

Як повідомляли «Київ. Коментарі», проводиться досудове розслідування за фактами невиплат працівникам  авіакомпанії «АероСвіт» заробітної плати, грубого порушення угоди та законодавства про працю, доведення авіакомпанії до банкрутства. 12 березня співробітники авіакомпанії «АероСвіт» разом з активістами Об`єднання «Боротьба» провели акцію протесту біля будівлі офісу «АероСвіт».

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:15

Киевская городская электричка переходит на летнее время

17:36

В добрые руки: в Киеве будут бесплатно раздавать котиков

17:08

Сухо и солнечно: погода на выходных в Киеве

16:58

В Киеве открылась выставка «Вокруг угла»

16:56

В Киеве перекроют все три моста через Днепр

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus