КИЇВ

Екс-посадовці «Київзеленбуду» «заробили» близько 700 тис. на озеленні

0

На сьогодні у Шевченківському районному суді слухається дві кримінальні справи стосовно колишніх посадовців Київзеленбуду, ще по одній триває досудове розслідування за фактом нецільового використання бюджетних коштів 

Як повідомили «Київ. Коментарі» в столичній прокуратурі», про це на прес-конференції повідомив заступник прокурора міста Києва Максим Могильницький.

«У минулому році органами прокуратури Києва розслідувано та направлено до суду дві кримінальні справи стосовно колишніх посадовців Київзеленбуду, котрі використали не за цільовим призначенням понад 400 тис. грн бюджетних коштів», – сказав Могильницький.

Він зазначив, що кошти з місцевого бюджету виділялися на облаштування парків та скверів.

«Прокурорськими перевірками встановлено, що посадовці Київзеленбуду використали не за цільовим призначенням понад 240 тис. грн бюджетних коштів, виділених на проведення ремонтних робіт в парку ім. Т. Шевченка, підробили акти виконаних робіт по облаштуванню Русанівської набережної на 193 тис. грн.», – повідомив заступник прокурора Києва.

Могильницький наголосив, що вже у цьому році стосовно посадовців Київзеленбуду відкрито кримінальне провадження.

«Наприкінці січня прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження стосовно посадовців Київзеленбуду, котрі підробили фінансові документи та намагалися перерахувати приватному підприємству понад 270 тис. грн бюджетних коштів за фактично ненадані послуги з озеленення та облаштування скверу на вул. Червоноармійській, 75», – повідомив він та додав, що тим самим прокурори попередили незаконне витрачання бюджетних коштів.

Як повідомляли «Київ. Коментарі», Київською прокуратурою захисту прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері порушено кримінальну справу за фактом нецільового використання бюджетних коштів службовими особами КО «Київзеленбуд», чим спричинено збитки державі на суму понад 240 тис. грн. (ч. 2 ст. 364 КК України).

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus