КИЇВ

Столична депутатська їдальня отримала понад мільйон гривень на бенкети

0

Тендер виграла їдальня Управління справами Апарату Верховної Ради завдяки меблям, які «архітектурно вписалися в інтер’єр парламенту»

Держпідприємство «Їдальня Управління справами Апарату Верховної Ради України» отримало акцепт пропозиції на надання послуг з обслуговування представницьких заходів за участю керівництва Ради в плині 2013 року.

Як повідомляється у «Віснику держзакупівель», ціна акцептованої пропозиції становила 1 млн 306 тис. 100 грн.

Бенкетне обслуговування буде здійснюватися відповідно до орієнтовного плану міжнародних обмінів Верховної Ради та розпоряджень керівництва парламенту.

У тендерній документації підкреслено, що держпідприємство забезпечене «господарським інвентарем та меблями, які територіально та архітектурно вписуються в інтер’єр приміщення Верховної Ради».

Крім того, складські та виробничі приміщення підприємства територіально розташовані на режимній території, що «забезпечує відповідний контроль за діяльністю підприємства та унеможливлює доступ сторонніх осіб, зокрема під час проведення заходів».

«Їдальня має можливість обслуговувати протокольні заходи міжнародного рівня, які проходять у Верховній Раді України (засідання ОБСЄ, ПАЧЕС, міжпарламентських комісій зі співпраці ВРУ з іншими державами, парламентських слухань, офіційних візитів представників зарубіжних країн і тощо)», - підкреслюється в документації. 

Джерело фото: shutterstock

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:30

На Троещине мужчина повыбивал окна в детском саду

16:30

В Киеве задержали мужчину за попытку ограбления ветклиники

15:57

На Виноградаре протестуют против уничтожения парка

15:26

Родители бьют тревогу: в Киеве пропала школьница

14:57

Пожар в общежитии столичного вуза: студенты эвакуированы

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus