КИЇВ

Міліція знешкодила чотиритонну рибну «вибухівку»

0

Під Києвом міліція вилучила більше чотирьох з половиною тон небезпечної риби

Як повідомляє кореспондент «Київ. Коментарі» за інформацією прес-служби МВС у Київській області, більше чотирьох з половиною тон риби, яка за висновками спеціалістів є небезпечною для вживання і може нанести значної шкоди здоров’ю людини, знищено. Варто лише уявити кількість жителів столиці та регіону, які, скуштувавши «корисний продукт», могли опинитися на лікарняних ліжках.

Працівники відділу ветеринарної міліції київського обласного міліцейського главку під час оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на виявлення та вилучення з обігу неякісної та небезпечної продукції, на одному з рибопереробних підприємств в смт. Бородянка, що на Київщині, в морозильній камері виявили більше трьох тон риби в асортименті без будь-якого маркування. Згідно наданих керівником документів - ветеринарних свідоцтв та якісних посвідчень - продукція туди надійшла в охолодженому вигляді, а термін її придатності на момент перевірки закінчився. Окрім цього в складському приміщені для готової продукції цього ж підприємства в картонних коробках зберігалося 380 кілограмів в’яленої риби без маркування.

Згідно експертних висновків спеціалістів Київської обласної регіональної лабораторії – ця риба є небезпечною для вживання. Приписом дану продукцію на суму близько 72 тисячі гривень було вилучено з обігу та утилізовано. На начальника виробництва згідно ст. 107 Кодексу України про адміністративні правопорушення складено протокол та винесено постанову на суму 306 грн.

В іншому випадку на одному з підприємств Бориспільського району працівники ветеринарної міліції виявили та направили на утилізацію більше тони тріски на суму 28 тисяч гривень. Рибу було привезено на територію України з Норвегії з метою подальшої реалізації. За результатами лабораторних досліджень тріска була заражена гельмінтами, які можуть паразитувати і в тварині, і в людині. Тож про наслідки її вживання страшно навіть уявити.

Фото: прес-служба харківської міськради

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus