КИЇВ

Забудовник зруйнував частину «Київської фортеці»

0

Прокуратура Печерського району Києва відкрила кримінальне провадження за фактом руйнування забудовником частини пам’ятки архітектури національного значення «Земляні укріплення цитаделі з бастіонами Київської фортеці»

Як повідомили «Київ. Коментарі» в столичній прокуратурі кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 298 КК України – незаконне знищення, руйнування або пошкодження об`єктів культурної спадщини.

Забудовник отримав дозвіл на влаштування підпірних стін з подальшим благоустроєм земельної ділянки по вул. Радіальній, 5 в Печерському районі.

Як з’ясувалося, земельна ділянка, передана під забудову, розташована у центральному історичному ареалі міста Києва в безпосередній близькості до території люнету Андріївського бастіону цитаделі Київської фортеці, яка є об’єктом культурної спадщини національного значення.

Прокурорською перевіркою встановлено, що забудовник під час виконання будівельних робіт частково зруйнував пам’ятку архітектури та зніс частину земляного укріплення Київської фортеці.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні доручено Печерському райуправлінню міліції.

Крім цього, на вимогу прокуратури району столична Інспекція архбудконтролю зупинила проведення будівельних робіт та внесла припис забудовнику про усунення порушень містобудівного законодавства.

Як повідомляли «Київ. Коментарі», 6 березня територію «Київської фортеці» захопили невідомі люди: вони поміняли табличку з назвою вулиці і оголосили, що ця будівля належить їх фірмі.   http://kyiv.comments.ua/news/2013/03/06/143202.html

Фото: uk.wikipedia.org

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

14:15

Железная дорога в "Борисполе" станет подземной

13:40

В киевском метро появятся новые схемы станций

12:45

В Киеве пройдет фестиваль парикмахерского искусства

12:17

"Киевавтодор" отчитался о проделанных ремонтных работах

11:54

В Киеве из-за марафона изменится движение общественного транспорта

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus