КИЇВ

Азаров звалив провину за погані київські дороги на гаманці водіїв

0

Прем´єр нагадав, що дороги в Україні будуються та ремонтуються, перш за все, за рахунок сплати акцизного збору, що входить у вартість бензину або дизпалива

 Про це Азаров написав на своїй сторінці в Facebook, відповідаючи на запитання «куди йдуть гроші, які платяться на будівництво доріг».

«Відповідно до законодавства, наші люди платять 1,57 грн в ціні 1 літра бензину А-95. Таким чином, при вартості літра бензину приблизно 11 грн 13 коп, вартість акцизу становить 14%. Якщо повернутися до того, скільки наш власник автомобіля сплачує акцизного податку, тобто яким чином він сам особисто бере участь у ремонті і будівництві доріг, то приблизно виходить 992 грн», - уточнив Азаров.

За підрахунками прем´єра, на ці кошти можна здійснити ямковий ремонт приблизно 5 кв. м дороги, капітальний ремонт - приблизно 1,5 кв. м, «і, якщо говорити про будівництво, то приблизно 2,5 см дороги першої категорії».

«Якщо порівняти акцизи в країнах ЄС, то вони значно вищі. Наприклад, у вартість акцизу в літрі бензину в Італії приблизно 7 грн, у Німеччині 6,6 грн, в Росії приблизно така ж ціна, як і у нас», - видав статистику Азаров.

Як повідомляли «Коментарі», за відомостями «Укравтодору», в країні залишилося ліквідувати ямковість на 2% доріг загального користування державного значення.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus