КИЇВ

Рибак спрогнозував, що завтра Рада призначить вибори у Києві

0

Завтра Верховна Рада, швидше за все, буде розблокована, і на засіданні буде прийматися рішення про проведення виборів у Києві

Як передає кореспондент «Коментарів»,  про це після закінчення Погоджувальної ради заявив голова Верховної Ради Володимир Рибак.

«Я не бачу проблем в роботі парламенту», - заявив він, додавши, що завтра буде розглядатися законопроект, зареєстрований лідером фракції «УДАР» Віталієм Кличком про проведення виборів у Києві.

Згідно з цим законопроектом, вибори мера проходять в один тур, а Київрада обирається за змішаною системою. При цьому, Рибак не виключив, що «фракції будуть домовлятися і, можливо, будуть певні зміни в закони».

Крім того, Рибак повідомив, що в четвер будуть розглядатися сім законопроектів, що стосуються євроінтеграції, а також понад 70 законопроектів про проведення дострокових виборів до місцевих органів самоврядування, а в п`ятницю буде запрошено уряд у повному складі, і завтра депутати повинні підготувати питання до «годині уряду ».

Нагадаємо, після відставки Леоніда Черновецького з посади київського мера, Верховна Рада повинна призначити дострокові вибори місцевої влади в Києві. Очікується, що вибори відбудуться  на початку літа 2013 року.

7 березня комітет Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування рекомендував парламенту призначити вибори мера Києва і депутатів Київської міської ради на 2 червня 2013 року.

Водночас голова Верховної Ради Володимир Рибак вважає питання призначення київських виборів другорядним і не включив законопроект про дату проведення виборів мера Києва до переліку першочергових.

Глава фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив, що влада хоче провести вибори мера Києва та депутатів Київради не 2 червня, а вже в липні.

Дмитро Качура

Фото: Євген Котенко

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

14:16

В столице откроют выставку гигантских улиток

13:28

В Киеве повредили дамбу на Бортнической станции аэрации

12:35

Возле станции метро «Дорогожичи» ограничат движение

12:07

Киевскую электричку предлагают продлить до Вишневого

11:24

Помогите найти: в Киеве пропал 10-летний мальчик

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus