КИЇВ

За зламаний паркан під Радою «свободівців» можуть посадити на 5 років

0

Прокуратура Києва активно розслідує кримінальну справу за фактом умисного пошкодження паркану біля Верховної Ради України під час мітингу 12 грудня минулого року  

 

Як стало відомо «Коментарям», у рамках досудового слідства слідчий відділ столичної прокуратури встановив, що 12 грудня минулого року приблизно о 15:00 невстановлені особи під час проведення мітингу навмисне пошкодили металеву огорожу та вхідні двері під’їзду № 5 приміщення Верховної Ради України.

Наразі проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12012110060000888, яке внесене до Єдиного реєстру досудових рішень 12.12.12 за фактом скоєння невстановленими особами кримінальних правопорушень, передбачених такими статтями:

194, ч. 1 «Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах»: карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 120 до 240 годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк;

293 «Групове порушення громадського порядку»: карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців;

342, ч. 2 «Опір працівникові правоохоронного органу, державному виконавцю при виконанні ним службових обов’язків, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві під час виконання цими особами покладених на них обов’язків з охорони громадського порядку»: карається штрафом від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк до чотирьох років або позбавленням волі на строк до двох років;

345, ч. 2 «Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків»: карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

ДОВІДКА: Паркан навколо Верховної Ради України встановили півтора року тому, його висота -2 м, довжина -200 м. Ціна за погонний метр – приблизно 1500 грн.

Як повідомляли «Київ. Коментарі», 12 грудня народні депутати від ВО «Свобода» спиляли паркан, що оточує Верховну Раду. Тоді міліція оточила місце спиляного забору і заблокувала вхід до парламенту.

Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок тоді заявив, що паркан спиляний через те, що «Верховна Рада є найвищим представницьким органом українського народу, тому народ має право доступу до неї».

Фото: Наталія Ільїна

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

15:20

На Воскресенке зарыбили озеро Радужное

14:50

В Соломенском районе жилой дом срочно отключили от газа

14:15

Железная дорога в "Борисполе" станет подземной

13:40

В киевском метро появятся новые схемы станций

12:45

В Киеве пройдет фестиваль парикмахерского искусства

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus