КИЇВ

На банкети для депутатів виділили ще близько 800 тисяч гривень

0

Банкетів в парламентській їдальні для керівництва Верховеній раді виявилося замало - замовили обслуговування ще в двох готелях 

Державні готельні комплекси «Національний» і «Київ» отримали акцепт пропозиції на надання послуг ресторанів для обслуговування прийомів за участю керівництва українського парламенту, а також харчування членів офіційних делегацій, які прибувають до країни на запрошення Верховної Ради.

Ціни акцептованих пропозицій склали 326,1 тис. грн.. і 441,3 тис. грн.. відповідно, повідомляється в «Віснику держзакупівель».

Послуги надаватимуться з квітня по грудень поточного року.

У тендерній документації особливо зазначено, що в готельному комплексі «Київ» «проживає більш ніж 130 народних депутатів України».

Крім того, наголошується, що обидві готелю «в непростих економічних умовах знаходять шляхи для постійного підвищення якості послуг, є зразками для готельних господарств України.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо про те, що Держпідприємство «Їдальня Управління справами Апарату Верховної Ради України» отримало акцепт пропозиції на надання послуг з обслуговування представницьких заходів за участю керівництва Ради протягом 2013 року. Ціна акцептованої пропозиції становить 1 млн 306 тис. 100 грн. 

Андрій Сантарович

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

11:25

Вокруг озера Жандарка на Позняках обустроят парк

10:43

В столице запустят антикоррупционную горячую линию

10:32

В Киеве пройдет выставка украинской живописи ХХ века

10:20

В Киеве на Воздухофлотском проспекте будет ограничено движение

10:15

Киевляне могут бесплатно обследоваться на рак кожи (АДРЕСА)

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus