КИЇВ

«Регіонали» виставили ультиматум опозиції щодо призначення київських виборів

0

Партія регіонів погоджується на проведення київських виборів 2 червня тільки за умови збереження старого виборчого закону 

Як передає кореспондент «Коментарів», про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

«Я запитував Віталія Кличка, усвідомили вони, що пропонують. Вони наполягають на проведенні виборів 2 червня, але за умови прийняття нового закону», - сказав Єфремов, додавши, що в такому випадку у парламентаріїв не буде часу для проведення виборів.

«Для проведення виборів за новим законом потрібно щонайменше два місяці», - вважає «регіонал».

«Якщо за старою процедурою, то ми розглянемо пропозицію щодо проведення виборів 2 червня. Але, якщо за новим законом, то незрозуміло як це можливо», - додав Єфремов.

«Ми поговорити - поговорили, але остаточного рішення у представників опозиції, як я розумію, наразі немає», - додав Єфремов.

Як повідомляли «Київ. Коментарі», після відставки Леоніда Черновецького з посади київського мера, Верховна Рада повинна призначити дострокові вибори місцевої влади в Києві. Очікується, що вибори відбудуться  на початку літа 2013 року.

7 березня комітет Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування рекомендував парламенту призначити вибори мера Києва і депутатів Київської міської ради на 2 червня 2013 року.

Водночас голова Верховної Ради Володимир Рибак вважає питання призначення київських виборів другорядним і не включив законопроект про дату проведення виборів мера Києва до переліку першочергових.

Глава фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив, що влада хоче провести вибори мера Києва та депутатів Київради не 2 червня, а вже в липні.

Дмитро Качура

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

14:16

В столице откроют выставку гигантских улиток

13:28

В Киеве повредили дамбу на Бортнической станции аэрации

12:35

Возле станции метро «Дорогожичи» ограничат движение

12:07

Киевскую электричку предлагают продлить до Вишневого

11:24

Помогите найти: в Киеве пропал 10-летний мальчик

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus