КИЇВ

ЦВК зареєструвала нового депутата замість Власенка

0

Центрвиборчком зареєстрував і визнав обраними народними депутатами «регіонала» Олександра Козуба і представника «Батьківщини» Романа Стаднійчука  

За таке рішення проголосували вісім із 14 присутніх на засіданні членів комісії, шість утрималися, передають «Українські новини».

Під час обговорення заступник голови Центрвиборчкому Жанна Усенко-Чорна внесла пропозицію не розглядати проект постанови про визнання обраним і реєстрацію Стаднійчука замість позбавленого Вищим адміністративним судом депутатського мандата Сергія Власенка.

За її словами, 14 березня Власенко попросив ЦВК не вживати заходів щодо реєстрації нового депутата замість нього до прийняття Верховним судом рішення щодо перегляду постанови Вищого адмінсуду від 6 березня.

На її думку, ЦВК приймає передчасне рішення у зв´язку з тим, що постанова Вищого адмінсуду може бути переглянута.

У свою чергу заступник голови ЦВК Андрій Магера зазначив, що, за наявною в комісії неофіційною інформацією, Власенко подав скаргу до Європейського суду з прав людини на рішення суду щодо позбавлення його мандату.

Він також підкреслив, що у разі рішення ЄСПЛ на користь Власенка, ЦВК опиниться в невизначеній ситуації.

Утримався від підтримки даних проектів постанов і голова Центрвиборчкому Володимир Шаповал.

За його словами, будучи кандидатом у депутати, Стаднійчук вказав, що він є членом адвокатського об´єднання «Немесіда», однак в трудовій книжці відсутні будь-які згадки про його приналежність до даної організації.

Шаповал зазначив, що Центрвиборчкому перед прийняттям рішення щодо реєстрації даного депутата необхідно ретельно вивчити матеріали, подані Стаднійчуком.

56-річний Олександр Козуб був народним депутатом VI скликання від Партії регіонів і був включений у список партії на вибори 2012 року під № 80.

32-річний Роман Стаднійчук, який на момент виборів був керуючим партнером адвокатського об´єднання «Немесіда», включений в список «Батьківщини» під № 65.

Як повідомляли «Київ.Коментарі»,  6 березня Вищий адміністративний суд України задовольнив позов голови Верховної Ради Володимира Рибака і позбавив Сергія Власенка мандата народного депутата.

Днем раніше аналогічне рішення ВАСУ прийняв стосовно народного депутата від Партії регіонів Андрія Веревського. 

Фото: Євген Котенко

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

18:26

Завтра в Киеве за порядком будут следить 3000 правоохранителей

17:34

В Киеве предприниматель был прикован к кровати 11 суток

16:47

В Киеве активно борются с реализацией суррогатного алкоголя

16:21

Радикалы из С14 устроили погром в здании Россотрудничества в Киеве

15:30

Беларусь на Евровидении-2018 представит певец из Киева (ВИДЕО)

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus