КИЇВ

В опозиції розповіли, як «регіонали» будуть відтягувати вибори в Києві

0

За допомогою Конституційного суду влада відтягне дату проведення київських виборів за межі конституційних термінів, після чого буде вирішувати, коли їх проводити або ж не проводити зовсім  

Про це, відповідаючи на запитання кореспондента «Коментарів» про можливість перенесення виборів у Києві на 2015 рік, заявив глава фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

«Партія регіонів використовує технології, за допомогою яких вони роблять усе, щоб кияни в конституційних нормах обрали мера строком на 5 років. Їм потрібно контролювати Київ на президентських виборах в 2015 року. Якщо ми отримаємо більшість в Києві на місцевих виборах і главу міста - то це все», - зазначив він.

«Можна зробити висновок, що зараз у них є план взагалі не проводити вибори або відтягувати їх. Далі ми зможемо побачити, як вони будуть діяти надалі. Зараз вони проголосують за основу постанову (Віталія Кличка про призначення виборів на 2 червня, - ред.), але ми не будемо голосувати за закони «регіоналів» про зміну норм виборчого законодавства, оскільки зміни законодавства, які будуть пропонувати в Партії регіонів, розраховані на одне: як сфальсифікувати вибори», - сказав він.

На думку Яценюка, мета Партії регіонів полягає в тому, щоб, проголосувавши за основу постанови про призначення виборів, потім поміняти дату. Яценюк не виключає, що вибори можуть бути призначені на липень цього року. «А Конституційний суд у них на підхваті і він буде допомагати їм вирішувати цю проблему», - підкреслив Яценюк.

Крім того, в прес-службі Конституційного суду «Коментарям» підтвердили, що отримали подання від народних депутатів від Партії регіонів з проханням розтлумачити норми Основного закону стосується виборів місцевих органів влади.

Як пояснили в прес-службі, подання буде направлено до секретаріату КС, де буде розглядатися приблизно тиждень, після чого потрапить до Комісії суду, яка і прийме рішення про відкриття провадження або у відмові від відкриття провадження за зверненням. При цьому в прес-службі КС не змогли повідомити, суть подання «регіоналів».

Водночас, як пояснив народний депутат від Партії регіонів Віталій Журавський, «регіонали» просять розтлумачити, чи можуть чергові вибори в органи місцевого самоврядування проводитися не одночасно, а в різні часові проміжки.

Як повідомляли «Київ.Коментарі», 7 березня комітет Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування рекомендував парламенту призначити вибори мера Києва і депутатів Київської міської ради на 2 червня 2013 року.

Раніше лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявляв, що «регіонали» мають намір призначити київські вибори не на 2 червня, а на липень.

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

16:04

В центре столицы высадят Аллею Мира

15:39

В Киеве обновят общественный транспорт

15:21

На одном из столичных проспектов ограничат движение

14:57

В Киеве просят ограничить ночные массовые мероприятия

14:56

В Киеве проезд для болельщиков Лиги Чемпионов будет бесплатным

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus