КИЇВ

Київські новобудови, які не варто купувати

0

Якщо ви всерйоз налаштовані придбати квартиру в будь вподобаної вам новобудові, не забувайте про прості правила обережності. Про секрети «недобрих» квартир дізнався «ГолосUA»  


1. Не довіряйте огульно всім коментарям у пресі та Інтернеті.

2. Складіть особисту думку про «бажану квартиру», під`їхавши на будівництво, поговоривши з представниками будівельника і вивчивши разом з юристом зразок договору.

Головне - зверніть особливу увагу на ціни - занадто дешевий «квадратний метр» повинен відлякати вас відразу, бо цілком імовірно, що це пастка для легковірних покупців. Якщо взяти ціни столиці, то тут продаються по 8-9 тис. грн за кв. м. квартири повинні викликати особливу підозру, оскільки середньоринкова ціна на нове київське житло становить близько 14 тис. грн за «квадрат».

Інша «небезпечна» для інвесторів ситуація, коли затягуються терміни здачі об`єкта в експлуатацію. Як бачимо, квартири по надто заниженими цінами приховують у собі аж ніяк не приємні сюрпризи. Висновок очевидний - якщо ви не хочете ризикувати своїми кровними, будьте дуже уважні як до технічних характеристик новобудови, так і до репутації забудовника.

Увага: проблемне житло

Будь-який потенційний покупець повинен з побоюванням ставитися до тих чи інших об`єктів, бажано все ні один раз перевіряти. Будьте пильні! Буває, новобудова стає проблемною через те, що не здана в строк або законність будівництва в даному місці під великим сумнівом.

Якщо, приміром, податкова чи інші державні органи висувають претензії до забудовника, то на його майно накладають арешт, - зазначає експерт. - При цьому заарештовується все його майно, і навіть об`єкти, що будуються.

Рекомендація однозначна: не зв`язуватися із забудовниками, на рахунку яких є «проблемні» об`єкти. - Особливо якщо це підтверджено судом та винесено на загальне обговорення. Про подібних ситуаціях можна дізнатися зі ЗМІ та на форумах інвесторів.

Слід особливу увагу також звернути на наступний, дуже важливий момент: останнім часом одна компанія створює різні юрособи, що виступають забудовниками різних об`єктів. Якщо в одного з них виникнуть проблеми і на його майно буде арештовано, то інші забудовники і, само собою, об`єкти, не постраждають. - Але тут немає гарантій, що всі пов`язані компанії працюють законно і до них пізніше не пред`являть такі ж претензії. У будь-якому випадку приймати рішення доведеться самому інвестору: або пан, або пропав. Слід добре подумати, перш ніж інвестувати в об`єкти таких забудовників.

З усього сказаного ясно, що, відповідно до рекомендацій експертів ринку, купувати безпечно можна тільки здане в експлуатацію житло і переважно у того забудовника, який вже здав не один об`єкт і у нього не було проблем із законом і термінами будівництва.

 Фото: PHL

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

11:54

В Киеве из-за марафона изменится движение общественного транспорта

11:52

Въезд на Андреевский спуск разрешат только для «местных»

11:26

На Оболони появится еще один коммунальный детсад

11:11

На Дарницком вокзале женщина родила девочку прямо на платформе

10:45

Для детей-сирот в Киеве хотят создать социальное общежитие

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus