КИЇВ

Київський «будинок сімох повішених» «кидає» камені на голови перехожих

0

Прямо в центрі Києва людям на голову падає каміння. Обсипається побудований ще в 1977 році Будинок художників, в народі - Будинок сімох повішених (його фасад прикрашають статуї семи жінок, на честь чого будівля і отримало таке прізвисько), і економічний коледж при КНЕУ, який знаходиться поруч. На стику між ними утворилася тріщина, і на голови перехожим тепер падають шматки будівлі, пише «Сьогодні»

За словами наших читачів, поскаржилися на проблему, ціла частина карниза і цементу відвалилися днями разом зі снігом і мало не прішібла перехожих. «Нам страшно тут ходити, особливо з дитячими колясками, нехай полагодять або зроблять козирок! Мами з малюками, щоб об`їхати обгороджена ділянка, виходять на дорогу, а це небезпечно. Там дуже напружений рух, і проїхати колясок заважають неправильно припарковані автомобілі», - розповідає мешканець вулиці Воровського Євген.

Будинок художника своєї відповідальності в «карнізопаде» не бачить. «Ми тут ні при чому. Це з коледжу обвалилося: бачите, тут серед валяються шматків нашої фірмової кольорової плитки немає. Своє будівля в минулому році ми повністю перевірили, найнявши для цього промислових альпіністів », - сказав нам директор Будинку Юрій Волохач. У навчальному закладі проблему обіцяють вирішити. «Справа в тому, що будівля належить не нам, а Київському національному економічному університету. Як тільки там виділять кошти, ми все зробимо. А так самі бачите, що будинок старий і вже давно потребує ремонту: є обвали і біля нашого входу», - пояснили в адміністрації. Але як швидко з`являться кошти - невідомо

Фото: МНС

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

16:21

В столице открылась выставка карикатур (ФОТО)

16:05

В Киеве будут популяризировать вегетарианство

15:47

В Киеве появится библиотека аудиокниг на украинском языке

15:16

В столице из-за ярмарок изменят работу транспорта на Троещине

15:16

В Киеве пройдет выставка редких фиалок

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus