КИЇВ

У несвідомого забудовника хочуть відібрати 5 га на Рибальському острові (ФОТО)

0

Прокуратура Подільського району Києва заявила до Господарського суду позов та вимагає зобов’язати ТОВ «Група Н.М.К.» повернути до комунальної власності5 газемлі вартістю понад 20 млн. грн. на Рибальському острові

 Як повідомили «Київ. Коментарі» в столичній прокуратурі, рішенням Київради у серпні 2007 року ТОВ «Група Н.М.К.» було передано в оренду на 15 років три земельні ділянки загальною площею5 гана Рибальському острові для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-офісного комплексу з вбудовано-прибудинковими приміщеннями громадського призначення з наземним та підземним паркінгом на вул. Електриків, 28 у Подільському районі.

За умовами договору забудовник повинен був завершити будівництво ще у 2010 році. Натомість, за висновками Департаменту земельних ресурсів КМДА 5 газемлі на Рибальському острові вільні від забудови, захаращені спорудами невизначеного призначення та частково огороджені тимчасовим будівельним парканом.

До того ж, як встановлено прокурорською перевіркою, ТОВ «Група Н.М.К.» систематично не сплачує орендну плату та за інформацією Державної податкової інспекції у Подільському районі сума податкового боргу становить майже 1 млн. грн.

За законодавством право користування земельною ділянкою припиняється у разі її використання не за цільовим призначенням, а також систематичної несплати земельного податку або орендної плати.

У позові прокуратура району вимагає розірвати договір оренди та зобов’язати ТОВ «Група Н.М.К.» повернути до комунальної власності5 газемлі на Рибальському острові.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

11:25

Вокруг озера Жандарка на Позняках обустроят парк

10:43

В столице запустят антикоррупционную горячую линию

10:32

В Киеве пройдет выставка украинской живописи ХХ века

10:20

В Киеве на Воздухофлотском проспекте будет ограничено движение

10:15

Киевляне могут бесплатно обследоваться на рак кожи (АДРЕСА)

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus